szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Margaret, nowa twarz na polskim rynku w specjalnym wywiadzie już niebawem na glamki.pl

MARGARET: Ktoś porównał mnie do Seleny Gomez! WYWIAD z artystką już niebawem do obejrzenia na glamki.pl

Dlaczego Margaret tak często jeździ do Szwecji? Co robi kiedy jest jej smutno i w jaki sposób pisze swoje teksty? Mnóstwo ciekawostek na temat życia zawodowego i prywatnego już niebawem w specjalnym wywiadzie, którego Margaret udzieliła portalowi glamki.pl

Tagi: blogerka modowa margaret, margaret, margaret blog, margaret j, margaret j piosenka, margaret j teledysk, margaret j thank you very much, margaret thank you very much, margaret wywiad, nowa piosenka margaret wywiad z margaret

MARGARET: Ktoś porównał mnie do Seleny Gomez! WYWIAD z artystką już niebawem do obejrzenia na glamki.pl

Margaret, autorka hitu Thank You Very Much - niebawem w specjalnym wywiadzie dla glamki.pl

fot: Materiały Prasowe

Margaret nie może narzekać ostatnimi czasy na brak popularności. Przypomnijmy, że jej debiutancki singiel Thank You Very Much miał ponad 330 tys. odsłon na portalu vimeo.com i ponad 340 tys. na You Tube! Klip narobił sporo zamieszania, zwłaszcza jeśli chodzi o statystów, którzy wystąpili w nim zupełnie... nago. Warto jednak zauważyć, że piosenka Margaret radzi sobie świetnie nie tylko w internecie, Thank You Very Much pnie się również do góry na krajowych listach przebojów.

Dlatego w naszej rozmowie, nie umknie nam również temat muzycznych poczynań artystki. Wszak na nagich statystach świat się przecież nie kończy. Jeśli chcecie wiedzieć, kto jest muzycznym ideałem Margaret, jak udaje jej sie pogodzić modę z muzyką i jak nazywa ją tata - na portalu glamki.pl, niebawem do obejrzenia wywiad z artystką.

Porozmawiamy o kontrowersyjnym teledysku, planach artystycznych i plotkach na jej temat. Dość powiedzieć, że podobno Margaret jest podobna do... Seleny Gomez. Te i inne ciekawostki na temat Margaret w specjalnym wywiadzie, który niebawem pojawi się na glamki.pl. Zapraszamy!

Póki co możemy obejrzeć ocenzurowaną wersję teledysku Margaret Thank You Very Much:
Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 06.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!