szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Margaret: jak powstawał teledysk do piosenki THANK YOU VERY MUCH

MARGARET: kulisy powstania teledysku Thank You Very Much [wideo!]

Margaret, autorka największego hitu ostatnich tygodni Thank You very Much, ujawnia kulisy powstawania jej głośnego klipu! Zobacz jak Margaret bawiła się planie zdjęciowym teledysku Thank You Very Much!

Tagi: margaret, margaret blog, margaret piosenka, margaret teledysk, margaret thank you very much, margaret video, margaret wywiad, thank you very much, thank you very much margaret tłumaczenie, thank you very much teledysk, wywiad z margaret

MARGARET: zobacz kulisy powstania teledysku Thank You Very Much

Margaret podczas nagrywania teledysku Thank You Very Much

fot: Margaret (oficjalny fanpage)

Margaret do czasu premiery teledysku Thank You Very Much była znana raczej jako... blogerka modowa. Swoje modne stylizacje publikowała regularnie na blogu www.margaret-j.blogspot.com, co jakiś czas tylko ujawniając swoje muzyczne "ciągoty". Jednak prawdą jest, że to właśnie kariera muzyczna od zawsze była największym marzeniem tej blondwłosej dziewczyny. Dlatego, by nakręcić klip do swojego debiutanckiego singla Thank You Very Much, Margaret udała się do samego Los Angeles i skorzystała z pomocy profesjonalistów.

Niestety, wkrótce po pojawieniu się teledysku w serwisie YouTube, został on zablokowany przez serwis ze względu na liczne sceny nagości, jakie się w nim pojawiają. Na szczęście, w żaden sposób nie wpłynęło to na jego powodzenie - dzisiaj wideo Thank You Very Much zarówno na kanale YouTube, jak i Vimeo posiada setki tysięcy wyświetleń.

Zobacz wywiad z Margaret dla Glamki! >>

Przeczytaj więcej o Margaret! >>

Zobacz Margaret na premierze kolekcji Rihanna dla River Island! >>

Zobacz materiał zza kulis nagrywania teledysku Thank You Very Much
Zobacz teledysk Margaret Thank You Very Much
Autor: monroe

Zdjęcia: Margaret (oficjalny fanpage)

Publikacja: 15.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!