szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Margaret: specjalny wywiad dla portalu Glamki.pl. Z artystką rozmawia Marcin Kusy.

MARGARET: Łączę z powodzeniem MUZYKĘ i MODĘ! To moje największe pasje. Zapraszamy na WYWIAD z artystką.

Margaret, autorka hitu Thank You Very Much opowiada w specjalnym wywiadzie dla glamki.pl o swoich muzycznych początkach, muzycznych idolach i najdziwniejszych plotkach na swój temat! Do kogo porównał ją jeden z plotkarskich portali, jak traktuje modę i jaką muzykę chciałaby tworzyć? Obejrzyjcie cały wywiad z Margaret!

Tagi: blogerka modowa margaret, margaret, margaret blog, margaret piosenka, margaret teledysk, margaret thank you very much, margaret wywiad, nowa piosenka margaret wywiad z margaret

MARGARET: Łączę z powodzeniem MUZYKĘ i MODĘ! To moje największe pasje. Zapraszamy na WYWIAD z artystką.

Margaret: wokalistka z genialnym wyczuciem mody :)

fot: Materiały Prasowe

Margaret to obok Eweliny Lisowskiej i Honoraty Honey Skarbek najgorętsza postać ostatnich tygodni jeśli chodzi o żeńskie śpiewanie w Polsce. Przypomnijmy, Margaret ma się czym pochwalić - debiutancki singiel Thank You Very Much miał ponad 330 tys. odsłon na portalu vimeo.com i ponad 340 tys. na YouTube! Nie dziwi więc zupełnie potężne zamieszanie wokół nowej gwiazdy. Kim jest Margaret? Jak zaczęła swoją przygodę z muzyką i co uważa za swój największy dotychczasowy sukces?

W specjalnym wywiadzie dla glamki.pl, artystka opowiedziała między innymi, jacy artyści mieli na nią największy wpływ, z kim produkuje swoje piosenki i jak wyobraża sobie swoją karierę w przyszłości. Nie uszedł naszej uwadze również temat słynnego teledysku do piosenki Thank You Very Much. Margaret zdradziła kim były sympatyczne golasy z jej klipu, a także który z nich okazał się najsympatyczniejszy.

Te i inne ciekawostki w specjalnym wywiadzie, którego udzieliła nam Margaret:

Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 07.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!