szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Margaret nagrała akustyczną wersję piosenki z ostatniej EP-ki!

MARGARET nagrała akustyczną wersję piosenki!

Nowa piosenka Margaret. Akustyczna wersja piosenki Margaret. Gdzie można ją usłyszeć? All I Need kolejnym singlem promującym EP-kę młodej wokalistki? Margaret w studiu śpiewa tytułową piosenkę!

Tagi: margaret, margaret akustycznie, margaret all i need, margaret epka, margaret glam awards, margaret minialbum

MARGARET nagrała akustyczną wersję piosenki!

Margaret nagrała nową piosenkę! Akustyczna piosenka Margaret z jej ostatniej EP-ki All I Need, już na YouTube! Czyżby tytułowa piosenka miała być kolejnym singlem wokalistki?

Piosenka All I Need jest tytułowym utworem z minialbumu Margaret, wydanego 30 lipca 2013 roku. Wokalistka postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom i nagrała akustyczną wersję piosenki. Internauci mogą obejrzeć nie tylko jak Margaret śpiewa kompozycję w studiu, ale także krótki fragment prób, przed wykonaniem utworu.

- Wykonam akustyczną wersję All I Need, aby podziękować Wam wszystkim (fanom - przyp. red.) za wsparcie, które mi dajecie i każdy pojedynczy uśmiech. Jestem bardzo wdzięczna i znaczy to dla mnie naprawdę dużo - powiedziała wokalistka na początku swojego wideo.

Margaret, czyli Małgosia Jamroży, jest polską wokalistką, która zdobyła popularność w takich krajach Europy jak: Wielka Brytania, Niemcy czy Szwecja, za sprawą swojego pierwszego hitu Thank You Very Much. Utwór został wykorzystany przez stację Polsat w ramówce wiosna 2013. Aktualnie wokalistka przygotowuje się do wydania pierwszego solowego albumu

 

Przypominamy, że Margaret jest nominowana do GLAM AWARDS 2013, w kategorii Modny Debiut Eska.pl. Głosować na nią możecie klikając TUTAJ.
Autor: kobi

Publikacja: 27.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!