szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy debiutantka Margaret zawojuje polskie listy przebojów?

MARGARET: Nowa twarz na polskim rynku muzycznym! Kim jest autorka singla Thank You Very Much?

Ewelina Lisowska i Honorata Honey Skarbek mają groźną konkurencję! Margaret podróżuje między modą a muzyką. Tak w ogromnym skrócie można scharakteryzować nową postać w polskiej muzyce. Czy uda jej się podbić serca słuchaczy modną muzyką? Kim jest Margaret?

Tagi: blogerka modowa margaret, margaret, margaret blog, margaret j, margaret j piosenka, margaret j teledysk, margaret j thank you very much, margaret thank you very much, nowa piosenka margaret

MARGARET: Nowa twarz na polskim rynku muzycznym! Kim jest autorka singla Thank You Very Much?

Margaret, czy podbije serca fanów jak Ewelina Lisowska czy Honey?

fot: Materiały Prasowe

Mocne wejście Margaret na polski rynek stał się faktem. Debiutancki singiel Thank You Very Much miał ponad 100 tys. na portalu vimeo.com. Dość powiedzieć, że stylista mody nie miał przy teledysku za dużo roboty, bowiem w klipie widzimy praktycznie samych... nagich ludzi. Ale po kolei.

Jak sama o sobie mówi, jej życie od zawsze kręciło się wokół muzyki. Wśród ulubionych artystów wymienia zarówno O.N.A., ale także Mozarta. Początkowo marzyła, ze zostanie saksofonistką, na szczęście w szkole muzycznej uczyła się również śpiewu i to właśnie tej profesji zdecydowała się poświęcić więcej czasu. Margaret wzięła udział w niezliczonej liczbie festiwali i konkursów, gdzie pokazywała się szerszej publiczności. Szczęście uśmiechnęło się do niej w 2012 roku, kiedy wystąpiła na prestiżowym Sopot Top Trendy Festiwal. Od tamtej pory kariera młodej wokalistki nabrała tempa.

Margaret jest również bardzo popularną blogerką modową. Umieszcza zdjęcia z oryginalnymi stylizacjami i dzieli się spostrzeżeniami odnośnie mody i stylu. Wrażliwość, wyczucie trendów i otwartość na sztukę, to głównie tym kieruje się Margaret projektując swoje stylizacje.

Debiutancki singiel Margaret Thank You Very Much już narobił sporo zamieszania, ze względu na pojawiającą się w teledysku nagość: Lubię nagość, jest naturalna i zarazem piękna. Wspaniale było patrzeć na ludzi, którzy grali w tym teledysku i w pełni akceptowali swoją cielesność, wygląd a nawet niedoskonałości. Naturyzm cały czas onieśmiela i wywołuje kontrowersje, ale nam przede wszystkim chodziło o stworzenie czegoś zabawnego - odpowiada na zarzuty artystka.

Twórcą klipu jest Chris Piliero, reżyser znany ze współpracy z Britney Spears i Black Keys, który ma na koncie m.in. prestiżową nagrodę MTV VMA Breakthrough. Jak twierdzi Margaret, z Chrisem porozumieli się bardzo szybko i oboje mieli ochotę na wyjątkowy i zabawny teledysk. Całość nakręcono w Los Angeles. Dodajmy, że teledysk został zablokowany przez YouTube ze względu na niecenzuralne treści.

Oto teledysk do piosenki Thank You Very Much:
Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 04.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!