szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Młoda wokalistka prezentuje swoje tatuaże

MARGARET. Tatuaże gwiazdy. Tylko u nas! Wszystkie tatuaże MARGARET!

Margaret po raz pierwszy pokazuje swoje tatuaże! Specjalnie dla portalu Glamki.pl, artystka wyjaśnia co oznaczają i w jakich okolicznościach powstawały jej tatuaże. Dowiedz się dlaczego Margaret wytatuowała sobie nóż i kółko! Zobacz wideo

Tagi: margaret, margaret debiutancka ep-ka, margaret ile ma tatuaży, margaret jakie tatuaże, margaret pokazuje tatuaże, margaret tatuaże, margaret wywiad, margaret z tatuażami, tatuaże margaret

MARGARET. Tatuaże gwiazdy. Tylko u nas! Wszystkie tatuaże MARGARET!

Margaret opowiada historię swoich tatuaży

fot: Glamki.pl

Wszystkie tatuaże Margaret specjalnie dla portalu Glamki.pl. Tylko u nas Margaret prezentuje swojego tatuaże i opowiada o okolicznościach ich powstania. Zobacz tatuaże Margaret!

Zobacz także: Pierwszy koncert Margaret w Polsce: wywiad z autorką hitu TELL ME HOW ARE YA! >>

- Lubię abstrakcyjne rzeczy, to jest tatuaż, coś wyjątkowego. Nie chcę mieć na ciele czegoś w stylu kocham moją mamę. Przecież wiadomo, że ją kocham! - komentuje Margaret pokazując swoje tatuaże.

Może właśnie dlatego, u Margaret znajdziemy: nóż, kółko, nutki i napis shit happens. Co oznaczają? W jakich okolicznościach powstały i jaki będzie jej piąty tatuaż? Tylko u nas Margaret zdradza, jak wiele musiała wycierpieć, by przyjaciel zaprojektował jej, jeden z niezwykłych tatuaży.

Zobacz także: ESKA MUSIC AWARDS 2013. Margaret szykuję się do występu na scenie EMA 2013! >>

Zobacz wideo:Autor: mkusy

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 19.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!