szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Trasa koncertowa Marii Peszek. Artystka odwiedzi 12 miast!

MARIA PESZEK: koncert już 9 marca w OCH Teatrze!

Maria Peszek już 9. marca 2013 roku da koncert w warszawskim OCH-TEATRZE. Podczas wiosennej trasy koncertowej promuje swoją płytę zatytułowaną Jezus Maria Peszek. Takich koncertów nie można przegapić. Gdzie i za ile kupić bilet na koncert Marii Peszek?

Tagi: ceny biletu na koncert marii peszek, gdzie kupić bilety na koncert Marii peszek, jezus maria peszek, koncert peszek w och teatrze, koncerty maria peszek, maria peszek, Maria Peszek depresja, trasa koncertowa peszek

MARIA PESZEK: koncert już 9 marca w OCH Teatrze!

Maria Peszek ruszyła w wiosenną trasę koncertową

fot: Materiały organizatora koncertu

Charyzmatyczna Maria Peszek wraz ze swoim mistrzowskim zespołem ruszyła w trasę koncertową po Polsce. W najbliższym czasie zaśpiewa w Olsztynie (7 marca 2013 roku), Warszawie (9 marca 2013 roku), w Białymstoku (15 marca 2013 roku) oraz w Gdańsku (24 marca 2013 roku). W Och-Teatrze MARIA PESZEK da aż dwa koncerty - musicie na nich być! Aktorka zawita także do mniejszych miast, takich jak Konin (8 marca) czy Ełk (16 marca).

Jezus Maria Peszek to płyta niepokorna i takie też są koncerty - żywiołowe i bezkompromisowe. Jesienna trasa promocyjna spotkała się z entuzjastycznym odbiorem. Kilkanaście koncertów zobaczyło ponad 10 tysięcy ludzi. Fani są zachwyceni o czym świadczą ich wpisy na facebookowym profilu artystki: dawno nie bawiłam się tak dobrze, chcę jeszcze raz!

Wiedzieliśmy, że nowy materiał ma w sobie fantastyczny potencjał, ale okazało się, że 'Jezus' to koncertowa petarda! To niesamowite uczucie, gdy stoisz na scenie i widzisz takie żywiołowe reakcje, kiedy ludzie śpiewają głośniej niż ty. Taki emocjonalny odbiór publiczności pokazuje, że to co, robię, ma sens. Jeśli otrzymuję tak olbrzymi odzew z tamtej strony, to wiem, że warto było się narażać, znosić ataki i iść własną drogą - mówi Maria Peszek.

Żeby w pełni doświadczyć emocji jakie wyzwala płyta, która w Polsce wywołała burzę i o której sama Maria mówi, że jest dla niej najważniejsza, trzeba być na koncercie.

Bilety na koncert Marii Peszek w Och-Teatrze są do nabycia w kasie w cenie 80 zł.

Koncerty odbędą się 9 marca 2013, roku o godzinie 18:30 i 21:00.

Autor: kiwanicka

Zdjęcia: Materiały organizatora koncertu

Publikacja: 27.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MARIA PESZEK: Jezus is aLIVE. Nowa, koncertowa płyta MARII PESZEK
MARIA PESZEK: Jezus is aLIVE. Nowa, ...

Maria Peszek i jej nowa płyta Jezus is aLIVE. Maria Peszek prezentuje koncertowe dzieło, na którym znajdziemy piosenki z ostatniej głośnej płyty Jezus Maria Peszek, ale także starsze utwory i cover zespołu ...

JEZUS MARIA PESZEK doskonały nowy album pierwszej skandalistki RP. Nie taki straszny, jak go malują
JEZUS MARIA PESZEK doskonały nowy album ...

Nowa płyta Marii Peszek może prowokować już samym tytułem. Niektórzy poczuli się tak sprowokowani, że potem nawet już płyty nie posłuchali. Niestety, to właśnie oni mieli o krążku najwięcej do powiedzenia.

Maria Peszek u Kuby Wojewódzkiego. Czy faktycznie miała depresję w Bangkoku?
Maria Peszek u Kuby Wojewódzkiego. Czy ...

Maria Peszek jako jedna z niewielu gwiazd goszczących u Kuby Wojewódzkiego od początku do końca programu była na pierwszym planie. Nie dała się zaskoczyć Kubie żadnym pytaniem. Cały czas mówiła spokojnie i ...