szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dzisiaj wywiad z Mariką - gościem programu Kilerskie Karaoke

Marika, autorka hitów MOJE SERCE i WIDOK, gościem wideoczatu Eska.pl

Marika, wokalistka, która dzieliła scenę z takimi gwiazdami jak: Erykah Badu, Wyclef Jean, Missy Elliott, Sean Paul, Gentleman czy Macy Gray, odpowie na pytania fanów 27.11.2012 o 18.30 na wideoczacie Eska.pl. Poznaj lepiej pierwszą damę polskiego dancehallu!

Tagi: eska tv, kilerskie karaoke, marika, marika moje serce, marika momenty, marika nowa płyta, marika wywiad

Marika, autorka hitów Moje sercie i Widok, gościem wideoczatu Eska.pl

fot: Materiały Prasowe

Marikaczyli Marta Kosakowska, to jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek na polskim rynku muzycznym. Jej single Moje serce, Siła ognia, Uplifter, Widok stały się prawdziwymi hitami. Oprócz charakterystycznej barwy głosu, Marika posiada niesamowite flow i zdolność pisania mądrych, niebanalnych tekstów. Już dzisiaj będziecie mogli zapytać wokalistkę o wszystko, co jeszcze chcielibyście o niej wiedzieć.

Przeczytaj więcej o odwiedzinach Mariki na wideoczacie Eska.pl!

Zobacz pierwszy wielki singiel Mariki:
Najnowsza płyta Mariki Momenty trafiła do sprzedaży 20 października 2012. Trzeci album królowej polskiego reggae to efekt współpracy z muzykami zespołu Spokoarmiia, który od lat towarzyszy wokalistce na scenie. W jego skład wchodzą : Jurek „Jurand" Markuszewski, Bartosz „Czikita" Krajewski , Tomek „Brzozillah" Brzozowski (keys), Patryk „Patison" Kraśniewski (keys), Michał „Mikelangelo" Przybyła (bass), Krzysiek „Klunej" Nowicki (guitar). Jurek „Jurand" Markuszewski (drums), Bartosz „Czikita" Krajewski (percussion), Tomek „Brzozillah" Brzozowski (keys), Patryk „Patison" Kraśniewski (keys), Michał „Mikelangelo" Przybyła (bass) oraz Krzysiek „Klunej" Nowicki (guitar).

Solowe albumy Mariki:

Moje serce (single CD) 2007
Plenty (LP) 2008
So remixed (vinyl LP) 2009
Put Your Shoes On/Off (podwójny album LP) 2010

Albumy z Bass Medium Trinity:

Mówisz i Masz (LP) 2004
Pociąg z Babilonu (vinyl LP) 2005

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 27.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
MARIKA śpiewa z DE MONO! Zobacz teledysk Wzejdę Polnym Makiem
MARIKA śpiewa z DE MONO! Zobacz ...

Marika i De Mono połączyła siła i miłość do reggae! Prowadząca The Voice Of Poland wystąpiła gościnnie w teledysku grupy Andrzeja Krzywego. Piosenka nazywa się Wzejdę Polnym Makiem. Zobacz klip De Mono ...

MARIKA nago w PLAYBOYU? Nie wyklucza, że w końcu się rozbierze!
MARIKA nago w PLAYBOYU? Nie wyklucza, ...

Czy Marika wystąpi nago w Playboyu? Wokalistka otrzymała propozycję rozbieranej sesji w kolejnym numerze magazynu. Marika jeszcze podjęła decyzji. Nie chcę być dziewczyną od świecenia tyłkiem. Nie wykluczam, że się w końcu ...