szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Współpraca w rytmie reggae - Marika i De Mono razem

MARIKA śpiewa z DE MONO! Zobacz teledysk Wzejdę Polnym Makiem

Marika i De Mono połączyła siła i miłość do reggae! Prowadząca The Voice Of Poland wystąpiła gościnnie w teledysku grupy Andrzeja Krzywego. Piosenka nazywa się Wzejdę Polnym Makiem. Zobacz klip De Mono z Mariką.

Tagi: de mono, de mono marika, de mono spiekota, marika, marika de mono, marika the voice of poland, marika wzejdę polnym makiem

MARIKA śpiewa z DE MONO! Zobacz teledysk Wzejdę Polnym Makiem

Marika wystąpiła w teledysku zespołu De Mono

fot: WBF

Marika zaśpiewała z De Mono! Właśnie ujrzał światło dzienne teledysk do piosenki Wzejdę Polnym Makiem, w którym artyści połączyli siły. Utwór pochodzi z ostatniej płyty De Mono Spiekota.

Doświadczenie i młodość, można krótko podsumować mariaż dwóch zupełnie różnych wizji artystycznych. A jednak w piosence z repertuaru SBB i Haliny Frąckowiak Wzejdę Polnym Makiem, połączyło ich reggae. Zespół De Mono na płycie Spiekota z 2012 roku, umieścił znane i ważne nagrania, klasyki polskiej rozrywki z lat 60-tych i 70-tych i do współpracy zaprosił mnóstwo gości z polskiej sceny reggae w tym Marikę.

– Dobrze pamiętam i cenię twórczość Andrzeja Krzywego z okresu, kiedy występował w zespole Daab i Sędzia Dread. Reggae'owa koncepcja albumu De Mono Spiekota jest według mnie świetnym pomysłem. Bardzo ucieszyła mnie propozycja współpracy z chłopakami, tym bardziej, że zaśpiewaliśmy piękną, klasyczną kompozycję, a praca w studiu i występ w Sali Kongresowej dostarczyły nam wszystkim dużo frajdy i zabawy - wspomina współpracę z De Mono, Marika.

Obrazek do wspólnej piosenki powstał podczas kwietniowego występu Krzywego i spółki w Sali Kongresowej. W teledysku można również podejrzeć, co działo się za kulisami. Jak sądzicie, czy Marika i De Mono pasują do siebie muzycznie? Jak wam się podoba teledysk?

Zobacz klip Mariki i De Mono:
Zdjęcia: WBF

Publikacja: 05.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
MARIKA nago w PLAYBOYU? Nie wyklucza, że w końcu się rozbierze!
MARIKA nago w PLAYBOYU? Nie wyklucza, ...

Czy Marika wystąpi nago w Playboyu? Wokalistka otrzymała propozycję rozbieranej sesji w kolejnym numerze magazynu. Marika jeszcze podjęła decyzji. Nie chcę być dziewczyną od świecenia tyłkiem. Nie wykluczam, że się w końcu ...

MARIKA, autorka hitów MOJE SERCE i WIDOK, poleca fajne miejsca w Warszawie
MARIKA, autorka hitów MOJE SERCE i ...

Marika, pierwsza dama polskiego dancehallu, gwiazda programu Kilerskie Karaoke oraz autorka albumu Momenty - jednej z najlepszych polskich płyt 2012 roku, nagranej ze Spokoarmią, była gościem redakcji serwisu Glamki.pl. Marika opowiedziała nam ...