szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Utwór "Radioactive", muzyczny hit ostatnich tygodni znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu INTRUZ.

Muzyczny hit z filmu INTRUZ! 18 milionów wyświetleń na YOUTUBE!

Na ścieżce dźwiękowej do filmu INTRUZ znalazł się utwór Radioactive zespołu Imagine Dragons. Piosenka bije rekordy popularności na listach przebojów. Muzyczny hit z filmu INTRUZ jest już 31 tygodni na liście Billboard! Do tego teledysk do tej piosenki przez dwa tygodnie zdobył 18 milionów wyświetleń na Youtube.com.

Tagi: Imagine Dragons piosenki, Intruz, intruz film, intruz online, intruz premiera, intruz recenzja, intruz youtube, intruz zwiastun, muzyka do filmu intruz, radioactive, Stephanie Meyers

Muzyczny hit z filmu INTRUZ! 18 milionów wyświetleń na YOUTUBE!

fot: Materiały Prasowe

To hit! Bohaterem filmu INTRUZ stał się utwór Radioactive, pochodzący z jego ścieżki dźwiękowej. Wykonawcy tej piosenki, zespół Imagine Dragons, czołowi artyści dzisiejszej sceny muzycznej, mają powody do ogromnej radości. Ich piosenka Radioactive do filmu INTRUZ wciąż pnie się w górę na listach przebojów! Utwór jest już 31 tygodni na liście Billboard! Radioactive jest także póki co na 7. miejscu listy Billboard Hot 100, pokonując tym samym Maroon 5!

Na tym nie koniec. Premiera oficjalnego, filmowego teledysku do utworu Radioactive miała miejsce 26 marca 2013. Przez pierwsze dwa tygodnie teledysk odnotował 18 milionów wyświetleń na Youtube.com.

Posłuchaj! Przed wami piosenka Radioactive z filmu Intruz! Sprawdźcie sami, czy zasłużenie jest na szczycie światowych list przebojów?
A skąd wziął się sukces utworu Radioactive, który pojawił się na soundtracku filmu Intruz? Po kilku wygranych w amatorskich konkursach muzycznych, zespół Imagine Dragons po raz pierwszy wszedł do studia w 2011 roku. Na swoim koncie kapela ma już kilka mini-albumów, między innymi Imagine Dragons EP z 2009 roku, Hell and Silence wydaną rok później czy Continued Silence EP z 2012 roku. Premiera oficjalnego, filmowego teledysku do utworu Radioactive miała miejsce 26 marca 2013.

Zobacz także kiedy jest polska premiera tego filmu i jego fragmenty.

Polecamy konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: AM

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 05.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Premiera filmu INTRUZ. Zobacz pierwsze fragmenty filmu!
Premiera filmu INTRUZ. Zobacz pierwsze fragmenty ...

Premiera filmu Intruz już 5 kwietnia 2013. Jeśli jednak nie możesz doczekać się kolejnej ekranizacji książki Stephanie Meyers, autorki słynnej Sagi Zmierzch, mamy dla ciebie fragmenty filmu Intruz, które możesz zobaczyć online ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...