szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jula zaprezentowała nowy singiel na ESKA Music Awards 2013

Nowa piosenka JULI zaprezentowana na ESKA MUSIC AWARDS 2013 [WIDEO]

Nowy singiel Juli - Ślad zaprezentowany! Artystka zaśpiewała go premierowo na ESKA Music Awards 2013. Jak jej poszło? Zobacz występ Juli na scenie ESKI!

Tagi: jula, jula 2013, jula eska music awards, jula nowa piosenka, jula nowy singiel, jula ślad

Nowa piosenka JULI zaprezentowana na ESKA MUSIC AWARDS 2013 [WIDEO]

Jula na scenie ESKA Music Awards 2013

fot: TVP

Na ESKA Music Awards 2013 Jula nie walczyła tym razem o nagrodę, a o serce publiczności. Na poprzedniej edycji EMA, zgarnęła dwie statuetki, tym razem pojawiła się na scenie, by zaprezentować swoją nową piosenkę - Ślad.

Po ogromnym sukcesie swojej debiutanckiej płyty Na krawędzi, która pokryła się złotem, Jula poczekała z zaprezentowaniem nowego materiału. Single Za każdym razem czy Nie zatrzymasz mnie były jednymi z największych przebojów 2012 roku. Na nowy materiał fani musieli czekać blisko rok od czasu premiery pierwszej płyty Juli. 3 sierpnia 2013, w końcu się doczekali. Na scenie ESKA Music Awards 2013, artystka zaprezentowała swoją nową piosenkę - Ślad, która zapowiada jej drugi album.

Jak jej poszło? Przekonajcie się same!

Zobacz: Jula - Ślad na ESKA Music Awards 2013:
Wersji albumowej można posłuchać na ESKA.pl pod tym adresem >>

A tak Jula radziła sobie na ESKA Music Awards 2012:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: TVP

Publikacja: 05.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jula jest w ciąży! Piosenkarka zostanie mamą
Jula jest w ciąży! Piosenkarka zostanie ...

Jula zostanie mamą! Piosenkarka jest w ciąży i już za 5. miesięcy urodzi swoje pierwsze dziecko. 23-letnia Jula jest bardzo szczęśliwa i już nie może doczekać się narodzin. Gratulujemy!

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...