szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowy film Davida Moreau już od 9 sierpnia w kinach

NOWE FILMY LATO 2013: MIŁOŚĆ PO FRANCUSKU. Premiera 9 sierpnia 2013

Miłość Po Francusku, nowy film Davida Moreau to lekka komedia romantyczna w sam raz na lato i wakacje. Wielbiciele romantycznych historii w zabawnym sosie będą zachwyceni, reszta nudzić się nie będzie. Premiera już 9 sierpnia 2013.

Tagi: miłość po francusku, miłość po francusku film, miłość po francusku opis filmu, miłość po francusku recenzja, miłość po francusku zwiastun, na co do kina 09.08.2013, nowe filmy lato 2013, premiery 09.08.2013, premiery miłość po francusku, repertuar kin

NOWE FILMY LATO 2013: MIŁOŚĆ PO FRANCUSKU. Premiera 9 sierpnia 2013

Piękna Virginie Efira jest gwiazdą Miłości Po Francusku

fot: BULLS

Miłość Po Francusku, kino lekkie, łatwe i przyjemne, może mało oryginalne, ale jednocześnie niepozbawione interesującej historii pokazanej w ciekawy sposób. David Moreau, dotychczas znany z horrorów Oko, a także Oni, tym razem wybrał lżejszy gatunek filmowy, sam napisał scenariusz i co ważne doskonale odnalazł się w nowej formule.

Całą historia jest dosyć standardowa, aczkolwiek temat związku starszej kobiety z młodszym mężczyzną pokazywany był z reguły w jakimś moralizatorskim kontekście. W przypadku Miłości Po Francusku, na szczęście temat związków z dużą różnicą wieku pokazany jest bez specjalnej otoczki, za to z osobliwym luzem. Poznajemy zatem przyszłą naczelną magazyny Rebelle, która całkowicie poświęca się swojej pracy i wydaje się, że jest na dobrej drodze do awansu. Czy jednak dość sztywna i schematyczna Alice złamie się poznając czarującego, 20-letniego Balthazara?

W rolach głównych wystąpili Virginia Efira i Pierre Niney. Premiera Miłości Po Francusku 9 sierpnia 2013.

Zobacz zwiastun:
Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
NOWE FILMY LATO 2013: DARY ANIOŁA: Miasto Kości. Oficjalny soundtrack 20.08.2013
NOWE FILMY LATO 2013: DARY ANIOŁA: ...

Dary Aniołów: Miasto Kości to ekranizacja bestsellerowej powieści Cassandry Clare. Poszczególne części sagi biją rekordy popularności wśród czytelników na całym świecie. Premiera filmu 21 sierpnia 2013, ale równie ważna jak obraz, jest ...