szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Koncert Justina Timberlake'a przed Super Bowl 2013

Nowy teledysk Justina Timberlake'a! I koncert na dokładkę!

Jest już nowy teledysk Justina Timberlake'a do singla Suit & Tie z nowej płyty Justina The 20/20 Experience. Autor hitów Cry me a river, My love czy Sexy back zagra także swój pierwszy od czterech lat koncert! Dowiedz się gdzie i kiedy, a także zobacz nowy klip Justina Timberlake'a!

Tagi: justin timberlake, justin timberlake jessica biel, justin timberlake nowa piosenka, justin timberlake nowa płyta, justin timberlake nowy teledysk, justin timberlake suit & tie, justin timberlake The 20/20 Experience, suit & tie, suit & tie teledysk

Nowy teledysk Justina Timberlake'a! Wreszcie jest!

fot: BULLS

To dobry dzień dla fanów muzyki pop! Najpierw pojawiła się informacja, że Rihanna 7 lipca 2013 wystąpi w Polsce, potem w sieci pojawił się nowy teledysk Justina Timberlake'a do jego pierwszego singla z długo oczekiwanej płyty The 20/20 Experience.

Justin Timberlake kazał nam czekać na swój powrót blisko siedem lat! W tym czasie artysta zagrał w kilku hitach filmowych: The Social Network, To tylko seks, Zła kobieta oraz... poślubił piękną Jessikę Biel. Utwór Suit & Tie, w duecie z raperem Jay-Z, miał swoją premierę 14 stycznia 2013. Justin przyznał, że zaczął pracować nad nowym albumem zaledwie w czerwcu 2012 bez żadnych zasad i bez jakiegokolwiek celu w głowie. Mimo to jest bardzo zadowolony z efektów.

Wisienką na torcie będzie zapewne koncert Timberlake'a dzień przed wielkim show Beyonce podczas Super Bowl 2013. Będzie to pierwszy koncert Justina Timberlake'a od czterech lat! Wokalista wystąpi podczas DIRECTV Super Saturday Night 2 lutego 2013 w Nowym Orleanie. Oczywiście już nie możemy się doczekać!

Zobacz nowy teledysk Justina Timberlake'a do utworu Suit & TieAutor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również