szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Słynny boysband firmuje swoje perfumy

ONE DIRECTION: Ich perfumy trafią do sklepów w te wakacje!

Chłopaki z One Direction pozazdrościli Justinowi Bieberowi sukcesu i wypuścili własną linię kosmetyków dla kobiet. Jak według 1D pachnie idealna dziewczyna? Sprawdź!

Tagi: nowe perfumy one direction, one direction, one direction kiedy nowa płyta, one direction perfumy, perfumy one direction, zapach 1d, zapach one direction

ONE DIRECTION: Ich perfumy trafią do sklepów w te wakacje!

One Direction już niedługo będą mieć swoje perfumy

fot: BULLS

One Direction mają swoje perfumy! Zdaniem Harry'ego Stylesa, firmowany przez zespół zapach przywodzi mu na myśl letni dzień. Coś w tym jest: na kompozycję składają się świeże owoce i letnie kwiaty, przełamane ciepłą wonią piżma. Premiera linii kosmetyków planowana jest na 25 sierpnia. Na początku będzie ją można kupić wyłącznie w londyńskim Harrodsie. Od 9 września trafi zaś do wybranych drogerii w Stanach.

Ile trzeba będzie zapłacić za produkty z logo One Direction? Wygląda na to, że chłopaki nie zamierzają tanio się sprzedać. Za 50 ml wody toaletowej trzeba będzie zapłacić 49,50 $, za 100 ml 59,50 $. Pasujący do nich perfumowany balsam do ciała kosztuje 21 $, dezodorant w kulce 20 $, żel pod prysznic 15 $. Opakowania kosmetyków są oczywiście różowe i patrzą z niego twarze Harry'ego, Zayna, Nialla, Liama i Louisa. Zamierzacie spróbować produktów 1D?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 07.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również