szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Najpopularniejszy boysband zdradza szczegóły nowej płyty

ONE DIRECTION: Nowa płyta jest gotowa. Kiedy premiera?

One Direction zakończyło nagrywanie płyty! Choć na nowy krążek supergrupy przyjdzie nam poczekać do Gwiazdki 2013, już dziś wiadomo, że ten album będzie zupełnie inny niż poprzednie!

Tagi: nowa płyta One Direction, nowe piosenki one direction, nowy album one direction, one direction, one direction kiedy nowa płyta, one direction koncerty, One Direction nowa płyta, one direction nowy krążek, wayne hector one direction

ONE DIRECTION: Nowa płyta jest gotowa. Kiedy premiera?

One Direction zapowiadają zmiany na nowej płycie

fot: BULLS

One Direction zaskoczą fanów na nowej płycie! Wayne Hector, odpowiedzialny za teksty na nową płytę One Direction, zdradził, czym chłopaki chcą zaskoczyć swoich fanów: – Z całą pewnością postawili na bardziej dojrzałe brzmienie. Czy to oznacza, że ci, którzy pokochali muzyków za dwie pierwsze płyty będą zawiedzeni? – To ciągle miła i przyjemna muza, ale tym razem towarzyszą jej naprawdę fajne wibracje – uspokaja Wayne i dodaje: – Dzięki temu krążkowi 1D wskoczą na zupełnie inny poziom. Jest naprawdę świetny. Znajdzie się na nim wiele muzycznych niespodzianek. Wychodzi w święta, więc już właściwie zakończyliśmy prace. Musimy przyznać, że brzmi to nieźle.

Dodatkowego smaczku dodaje tym informacjom fakt, że Wayne stoi za jednym z największych hitów konkurentów 1D, Glad You Came The Wanted. Zdaje się, że Harry, Zayn, Liam, Niall i Louis postanowili zagrać rywalom na nosie i pokazać, że oni mogą lepiej wykorzystać potencjał piosenek napisanych przez Hectora. Czekacie na nowy album One Direction?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 04.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również