szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
One Direction planują wydanie nowej płyty pod koniec 2013 roku!

ONE DIRECTION: Nowy album już w grudniu 2013!

One Direction w natarciu! Czekacie na kolejny krążek najpopularniejszego boysbandu ostatnich lat? Chłopaki są już w studio i jeśli wszystko dobrze pójdzie, będziecie mogli sobie sprawić ich płytę pod choinkę!

Tagi: 1D, kiedy nowa płyta One Direction, nowa płyta One Direction, one direction, one direction kiedy nowa płyta, One Direction nowa płyta, one direction piosenki, one direction płyta, one direction wydadzą w grudniu

ONE DIRECTION: Nowy album już w grudniu 2013!

One Direction w natarciu, niebawem nowa płyta!

fot: BULLS

One Direction intensywnie pracują w studiu nad nowym krążkiem, niewykluczone, że nowe piosenki poznamy już w grudniu 2013. Dobrą nowiną podzielił się Louis Tomlinson – Już miesiąc temu zaczęliśmy nagrania. Pisaliśmy i nagrywaliśmy pierwsze kawałki jeszcze będąc w trasie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie chcieliśmy się śpieszyć, ale wszystko wskazuje na to, że album ma szansę ukazać się jeszcze przed świętami. Niedługo wychodzi także nasz film, więc mamy sporo roboty, ale świetnie się przy tym bawimy. Teraz już nie możemy się doczekać tygodnia wolnego zanim wyruszymy w trasę po Europie.

Czytaj: ONE DIRECTION robią sobie 4 miesiące przerwy! Kiedy nowa płyta?

Kogo muzycy zaprosili do współpracy? To team producencki odpowiedzialny za Up All Night i Take Me Home, ale tym razem sami wokaliści także pracują nad nowymi tekstami! A co z czterema miesiącami przerwy, które muzycy chcieli wziąć pod koniec roku? Jeden z informatorów zdradza – Była mowa o tym, że chłopaki wezmą sobie kilka miesięcy wolnego, ale zdecydowali się jednak wykorzystać swoje pięć minut i nagrać kolejny krążek. Choć są zmęczeni, wiedzą, co dobre dla ich kariery i kochają to, co robią. Czekacie na nową płytę 1D?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 29.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również