szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
1D: koncerty w ramach trasy koncertowej Where We Are

Koncert One Direction w Polsce? Czy Harry Styles i jego koledzy zagrają dla polskich fanów?

One Direction zagrają koncerty na największych stadionach świata! Ich fani blisko od tygodnia czekali na zapowiedzianą przez chłopaków wielką nowinę. Niespodzianką muzyków jest wielka trasa koncertowa zatytułowana Where We Are!

Tagi: 1D, harry styles, harry styles one direction, one direction, one direction blog, one direction koncert w polsce, one direction koncerty, one direction trasa koncertowa, one direction w polsce

Koncert One Direction w Polsce? Czy Harry Styles i jego koledzy zagrają dla polskich fanów?

Koncert One Direction w Polsce to marzenie tysięcy polskich fanów boysbandu

fot: BULLS

Nowe koncerty One Direction? Już w przyszłym roku! Harry Styles, Zayn Malik, Liam Payne, Louis Tomlinson i Naill Horan ogłosili właśnie część zaplanowanych występów, ale zaznaczają, że to dopiero początek. Na razie na liście szczęściarzy, którzy będą mogli zobaczyć zespół na żywo są Brytyjczycy, Irlandczycy oraz mieszkańcy Ameryki Południowej.

To ważne, by fani i wszyscy inni, którzy zdecydują się przyjść na nasze show, wiedzieli, że zamierzamy zrobić coś naprawdę wielkiego! Zagramy też nasze nowe piosenki – zdradził podczas konferencji prasowej Harry Styles - To będzie zupełnie inna trasa niż dotychczasowe!

Jego kolega z zespołu, Niall Horan, napisał na swoim Twitterze: Jesteśmy na maksa podekscytowani, że możemy ogłosić pierwsze daty naszej trasy po stadionach. Już nie mogę się doczekać, kiedy poznamy kolejne miejsca, gdzie będziemy grać. Zdaje się, że urlop muzyków będzie musiał jeszcze poczekać...

Chcielibyście zobaczyć koncert One Direction w Polsce?

Posłuchaj utworu What Makes You Beautiful zespołu One Direction!
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 18.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również