szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Cztery miesiące bez One Direction? To możliwe, bo panowie biorą oddech przed nagraniem nowego albumu

ONE DIRECTION robią sobie 4 miesiące przerwy! Kiedy nowa płyta?

One Direction znikają na cztery miesiące! Mamy złą wiadomość dla fanów popularnego boysbandu. Według ostatnich doniesień, chłopaki robią sobie wolne. Na pocieszenie jednak możemy dodać, że po tym czasie zamierzają wejść do studia i nagrać trzecią płytę!

Tagi: kiedy nowa płyta One Direction, nowa płyta One Direction, one direction, One Direction nowa płyta, One Direction robią przerwę, one direction znikają na 4 miesiące

ONE DIRECTION robią sobie 4 miesiące przerwy! Kiedy nowa płyta?

One Direction są jednym z najbardziej eksploatowanych zespołów koncertowych

fot: BULLS

One Direction pragną odpocząć od showbiznesu i koncertowania. Jednak potem, podobno niezwłocznie zabierają się za produkcję nowej płyty. Informator związany z wytwórnią płytową twierdzi, że muzycy poprosili o trochę czasu dla siebie: Bardzo ciężko pracowali i desperacko pragną urlopu. Pod koniec roku chcą odciąć się od show-bizu na całe 4 miesiące. Szefowie wytwórni próbowali ich przekonać, by najpierw nagrali kolejny krążek, korzystając z okazji, że wciąż są na fali, ale odmówili.

Zanim piosenkarze ujawnili swoje zamiary, planowano wydanie ich świątecznego albumu, który z pewnością przyniósłby miliony. Teraz to będzie niemożliwe. W dodatku One Direction postanowili, że tym razem chcą sami napisać kawałki na nową płytę. To spędza sen z powiek managementowi, który uważa, że nie mogą zachowywać się jak Adele, bo ich fani są bardzo zmienni – mówi informator. A wy co sądzicie o tym pomyśle? Chłopakom na pewno przyda się przerwa, ale czy uda im się zatrzymać fanów, gdy konkurencja wśród boysbandów jest tak duża?

POLECAMY:

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 16.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również