szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
One Direction wciąż na topie. Zespół wyprzedał koncerty

ONE DIRECTION: Trasa wyprzedana w kilka minut!

One Direction wyprzedani! Choć koncerty są planowane dopiero na przyszły rok, na show Where We Are w Wielkiej Brytanii i Irlandii nie ma już biletów. One Direction dodali do trasy trzy kolejne daty!

Tagi: one direction, one direction gdzie koncerty, one direction kiedy nowa płyta, one direction koncerty, one direction piosenki, one direction wykupione koncerty, one direction wyprzedana trasa, trasa one direction

ONE DIRECTION: Trasa wyprzedana w kilka minut!

One Direction to najpopularniejszy zespół na świecie

fot: BULLS

Koncerty One Direction nie dla wszystkich! Zespół wyprzedał trasę. Fani byli w pełnej gotowości od chwili, gdy zespół ogłosił swoje tournee.

Nic dziwnego. Jak mówi informator z firmy zajmującej się organizacją koncertów, wielbicieli bandu jest dużo więcej niż miejsc na stadionie. – Gdyby każdy, kto chciał kupić bilety miał odejść od kasy zadowolony, chłopaki musieliby zagrać na Wembley 14 razy! – zdradza. – One Directon to najpopularniejszy boysband na tej planecie, więc od początku było wiadomo, że bilety zejdą w mniej niż 10 minut. Setki tysięcy chętnych rejestrowało się na stronie, jeszcze zanim ruszyła sprzedaż!

W związku z ogromnym zainteresowaniem ich występami, Zayn, Harry, Liam, Niall i Louis zdecydowali, że dodadzą do listy koncertów aż trzy dodatkowe terminy. Zagrają w Dublinie, Manchesterze i Londynie. W pierwotnej wersji muzycy mieli zagrać 5 koncertów. Na każdy z nich było dostępne ponad 65 tysięcy wejściówek. 
Chcielibyście, by chłopaki pojawili się także w Polsce? Terminarz koncertowy One Direction wciąż jest otwarty, więc jest szansa...

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 27.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również