szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jubileuszowy koncert na 50-lecie festiwalu w Opolu już w niedzielę 16 czerwca 2013

OPOLE 2013: Gala Jubileuszowa. Koncert na 50-lecie KFPP w Opolu

Gala Jubileuszowa podczas festiwalu w Opolu 2013, zwieńczy nie tylko tegoroczny festiwal, ale także zamknie symbolicznie pół wieku, najsłynniejszego polskiego festiwalu. Kto zaśpiewa ulubione przeboje opolskich festiwali podczas jubileuszowego koncertu?

Tagi: festiwal w Opolu 2013, Festiwal w Opolu kto wystąpi, gala na 50-lecie opola, KFFP w Opolu 2013, kto w superpremierach, Opole 2013, opole 2013 bilety, opole 2013 gdzie kupić bilety, opole 2013 kiedy, opole koncert jubileuszowy

OPOLE 2013: Gala Jubileuszowa. Koncert na 50-lecie KFPP w Opolu

Łukasz Zagrobelny zaśpiewa piosenki z repertuaru Piotra Szczepanika

fot: WBF

Opole 2013, szczególne, wyjątkowe i w znakomitej obsadzie. Wprawdzie z udziału w festiwalu zrezygnowała Edyta Górniak i Patrycja Markowska, ale organizatorzy obiecują, że zwłaszcza podczas niedzielnego koncertu na 50-lecie opolskiego festiwalu, gwiazd i znakomitych przebojów nie zabraknie.

OPOLE 2013: PATRYCJA MARKOWSKA nie zaśpiewa w Opolu! Kolejna gwiazda odmawia występu w Opolu 2013

OPOLE 2013: Edyta Górniak wycofała się z koncertu! Dlaczego?

Jak zapowiadają organizatorzy i producenci przedsięwzięcia, utwory zaprezentowane na Gali Jubileuszowej, to największe przeboje, które przez 50 lat wykreował Festiwal w Opolu. Publiczność usłyszy je w nowych wersjach, z akompaniamentem Wielkiej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

W koncercie udział wezmą m.in. Halina Frąckowiak, Zbigniew Wodecki, Krystyna Prońko, Łukasz Zagrobelny i zespół Feel. Na scenie zaprezentuje się także młodsze pokolenie artystów, którzy wykonają przeboje z repertuaru swoich rodziców: Natalia Niemen, która wykona jeden z utworów swojego ojca, Czesława Niemena oraz Jan Młynarski, z którym gościnnie wystąpi Mela Koteluk. W ich wykonaniu usłyszymy oczywiście przebój Wojciecha Młynarskiego.

Wśród hitów Opola na 50-lecie festiwalu znajdą się: Jolka Jolka Pamiętasz, Jesteśmy na Wczasach, Pokaż Na Co Cię Stać, Ogrzej Mnie, Jesteś Lekiem Na Całe Zło, Kochać czy Niech Żyje Bal.

Zobacz, jak na próbach radzili sobie artyści:
Autor: mkusy

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 11.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
CZESŁAW MOZIL w opałach! TVP pozywa muzyka za szkalowanie festiwalu w Opolu 2013
CZESŁAW MOZIL w opałach! TVP pozywa ...

TVP pozwie Czesława Mozila, za słowa pod adresem organizatorów festiwalu w Opolu 2013. Mozil zarzucił organizatorom opóźnienia, brak profesjonalizmu oraz zasugerował, że w kulisach miało miejsce pijaństwo. TVP odpiera zarzuty i chce ...

OPOLE 2013: Gala Jubileuszowa z okazji 50-lecia Festiwalu w Opolu!
OPOLE 2013: Gala Jubileuszowa z okazji ...

Niedzielna Gala Jubileuszowa festiwalu Opole 2013 była koncertem wspomnień. W jego trakcie zobaczyliśmy artystów takich jak: Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak, Stan Borys, Alicja Majewska czy Jerzy Połomski oraz usłyszeliśmy przeboje Tyle słońca ...