szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wojciech Młynarski odmówił wzięcia udziału w jubileuszowym koncercie na 50-lecie KFPP w Opolu

OPOLE 2013: Kolejna wpadka! Na jubileuszowym koncercie zabraknie WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO!

Opole 2013 coraz bliżej, a wpadka goni wpadkę. Z okazji jubileuszu 50-lecia KFPP w Opolu mogliśmy spodziewać się śmietanki polskiej piosenki i co oczywiste współtwórców festiwalu. Niestety do Wojciecha Młynarskiego zaproszenie przyszło za późno. Artysta odmówił przyjazdu. Głos zabrał także córka poety, Agata Młynarska.

Tagi: Agata Młynarska opole 2013, festiwal w Opolu 2013, Festiwal w Opolu kto wystąpi, KFFP w Opolu 2013, kto w superpremierach, młynarski opole 2013, Opole 2013, opole 2013 bilety, opole 2013 kiedy, skandal w opolu, wpadka

OPOLE 2013: Kolejna wpadka! Na jubileuszowym koncercie zabraknie WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO!

Wojciech Młynarski jest legendą opolskich festiwali

fot: WBF

Festiwal w Opolu 2013 od początku zapowiadał się uroczyście. Zwłaszcza niedzielny koncert czyli Gala Jubileuszowa na 50-lecie festiwalu. Wydawało się oczywiste, że nie sposób pominać postaci, które festiwal tworzyły, bądź czynnie przez wiele lat propagowały i same, pośrednio lub bezpośrednio brały w nim udział. Niestety zabraknie wśród gości poety, satyryka, piosenkarza Wojciecha Młynarskiego.

Niestety, wygląda na to, że organizatorzy w tym przypadku zaliczyli wpadkę. Wysyłając zaproszenia, zdaje się, że o Młynarskim po prostu zapomnieli, bowiem zaproszenie dotarło do autora tekstu Jesteśmy Na Wczasach dopiero 3 czerwca 2013. Artysta odmówił udziału, tłumacząc swoją absencję ustalonymi wakacyjnymi planami.

Sam Młynarski sprawy nie skomentował, ale głos zabrała jego córka, prezenterka Agata Młynarska: - Pomyślałam, że 50-lecie Opola to doskonała okazja, żeby go zaprosić, by, jako jeden z nielicznych już Twórców tego festiwalu, mógł świętować jego półwiecze. Przecież nic bardziej oczywistego... A jednak nikt nie wpadł na pomysł, by Go zaprosić. Przepracowałam w TVP blisko 20 lat i jest mi za nią zwyczajnie wstyd. Nieobecność żyjącego jeszcze Wojciecha Młynarskiego na takim Festiwalu to więcej niż symboliczny znak mówiący o czasach, w których żyjemy - gorzko podsumowała całą sytuację Młynarska. Trudno się zresztą nie zgodzić, drugiej tak uroczystej okazji w najbliższym czasie nie będzie.

Przypomnijmy, że w nieprzyjemnej atmosferze z udziału w koncercie na festiwalu zrezygnowały Edyta Górniak i Patrycja Markowska.

OPOLE 2013: Edyta Górniak (znowu) tłumaczy, dlaczego nie zaśpiewa Anny German

OPOLE 2013: Edyta Górniak wycofała się z koncertu! Dlaczego?

PATRYCJA MARKOWSKA nie zaśpiewa w Opolu! Kolejna gwiazda odmawia występu na Festiwalu w Opolu 2013

Czy wspomniane nieobecności położą się cieniem na tegorocznej, jubileuszowej edycji festiwalu w Opolu?

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 11.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
CZESŁAW MOZIL w opałach! TVP pozywa muzyka za szkalowanie festiwalu w Opolu 2013
CZESŁAW MOZIL w opałach! TVP pozywa ...

TVP pozwie Czesława Mozila, za słowa pod adresem organizatorów festiwalu w Opolu 2013. Mozil zarzucił organizatorom opóźnienia, brak profesjonalizmu oraz zasugerował, że w kulisach miało miejsce pijaństwo. TVP odpiera zarzuty i chce ...

OPOLE 2013: Gala Jubileuszowa z okazji 50-lecia Festiwalu w Opolu!
OPOLE 2013: Gala Jubileuszowa z okazji ...

Niedzielna Gala Jubileuszowa festiwalu Opole 2013 była koncertem wspomnień. W jego trakcie zobaczyliśmy artystów takich jak: Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak, Stan Borys, Alicja Majewska czy Jerzy Połomski oraz usłyszeliśmy przeboje Tyle słońca ...