szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Festiwal Piosenki Polskie w Opolu 2013. Kto zgarnie SuperJedynki?

OPOLE 2013: SuperJedynki. Kto powalczy o statuetki?

50. Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu zapowiada się niezwykle emocjonująco. Czołówka polskich artystów powalczy m. in. o SuperJedynki 2013. Zobacz kto wystąpi w finałowych parach.

Tagi: ania dąbrowska, Artur andrus, Donatan, enej, ewelina lisowska, festiwal w opolu superjedynki, jula, kto zaśpiewa w opolu, Loka, Opole 2013, opole 2013 kto w superjedynkach, rafał brzozowski, SuperJedynki, superjedynki 2013

OPOLE 2013: SuperJedynki. Kto powalczy o statuetki?

Ewelina Lisowska ma szansę na SuperJedynkę w kategorii SuperArtystka

fot: WBF

SuperJedynki na festiwalu w Opolu, to od 13 lat jeden z najchętniej oglądanych koncertów opolskiego festiwalu. Wyborne przeboje i artyści, którzy w roku poprzedzającym zdobyli ogromną sympatię widzów i słuchaczy. Kto zmierzy się w rywalizacji o SuperJedynkę 2013?

W kategorii SuperArtystka, pojedynek dwóch najmodniejszych ostatnio śpiewających dziewczyn. W wokalnym pojedynku zmierzą się ze sobą Jula i Ewelina Lisowska. Obie panie, przez ostatnie miesiące podbijały listy przebojów, która z nich zgarnie statuetkę? W kategorii SuperArtysta, naprzeciwko siebie staną Rafał Brzozowski i Donatan.

Zobacz: Gdzie i kiedy obejrzeć Opole 2013 w telewizji i internecie >>

Emocjonująco zapowiada się rywalizacja w kategorii SuperZespół. Zmierzą się w niej laureaci pierwszej edycji Must Be The Music, Enej oraz grupa Pectus. Folk-rockowy Enej powalczy również o statuetkę w kategorii SuperPrzebój. Panowie zaprezentują swój hit Skrzydlate Ręce, a ich przeciwnikiem będzie numer zespołu Loka Prawdziwe Powietrze. W odwodzie pozostają jeszcze artyści zdecydowanie bardziej doświadczeni, Ania Dąbrowska i Artur Andrus, którzy rywalizować będą w kategorii SuperAlbum.

Finałowe pary, wybrane zostały głosami słuchaczy Polskiego Radia, czytelników Super Expressu i widzów TVP1. Zwycięzców Opola 2013 poznamy w trakcie finałowego koncertu SuperJedynek 2013 już 15 czerwca 2013.

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 21.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
CZESŁAW MOZIL w opałach! TVP pozywa muzyka za szkalowanie festiwalu w Opolu 2013
CZESŁAW MOZIL w opałach! TVP pozywa ...

TVP pozwie Czesława Mozila, za słowa pod adresem organizatorów festiwalu w Opolu 2013. Mozil zarzucił organizatorom opóźnienia, brak profesjonalizmu oraz zasugerował, że w kulisach miało miejsce pijaństwo. TVP odpiera zarzuty i chce ...

OPOLE 2013: Gala Jubileuszowa z okazji 50-lecia Festiwalu w Opolu!
OPOLE 2013: Gala Jubileuszowa z okazji ...

Niedzielna Gala Jubileuszowa festiwalu Opole 2013 była koncertem wspomnień. W jego trakcie zobaczyliśmy artystów takich jak: Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak, Stan Borys, Alicja Majewska czy Jerzy Połomski oraz usłyszeliśmy przeboje Tyle słońca ...