szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowy klip Pharrella Williamsa

PHARRELL WILLIAMS: Nowy teledysk do piosenki Marilyn Monroe

Pharrell Williams prezentuje nowy teledysk. Powstał klip do piosenki Marilyn Monroe, kolejnego singla z bestsellerowego albumu Williamsa G I R L. Czy utwór ma szanse stać się równie popularny co Happy? Przypomnijmy, że Pharrell Williams wystąpi w Polsce w ramach Pozytywne Wibracje Festival 2014.

Tagi: PHARRELL WILLIAMS, pharrell williams bilety, pharrell williams marilyn monroe, pharrell williams teledysk, pharrell williams w polsce 2014

PHARRELL WILLIAMS: Nowy teledysk do piosenki Marilyn Monroe

Pharrell Williams prezentuje klip do nowego singla Marilyn Monroe

fot: BULLS

Pharrell Williams nie zwalnia tempa. Williams zaprezentował właśnie klip do nowego singla z albumu G I R L. Marilyn Monroe to nowa piosenka, która promować będzie znakomitą płytę mistrza. Pharrell Williams zaśpiewa już niebawem w Polsce, jego koncert już 20 czerwca 2014 w Warszawie.

Producent, kompozytor i wokalista. Dotychczas udzielał się raczej gościnnie, wspomagał innych artystów, a wszystko czego dotknął zamieniało się ostatnio w złoto. I to dosłownie. Wspomnijmy choćby jego udział w utworze Blurred Lines Robine'a Thicke'a czy Get Lucky francuskiego duetu Daft Punk. Mimo że Williams jest na rynku już od kilku lat, jego nowy album to dopiero jego druga solowa płyta. Artysta ma za to sporo krążków z formacją NERD i The Neptunes, a za sobą współpracę z Kanye Westem, Snoop Doggiem czy Gwen Stefani.

Jak na razie G I R L radzi sobie świetnie, a pierwszy singiel z płyty Happy odniósł niebywały sukces na całym świecie. Czy Marylin Monroe przebije swojego poprzednika? Na pewno ma wszelkie predyspozycje by stać się wielkim hitem. Sam Pharrell Williams wystąpi w Polsce w ramach Pozytywne Wibracje Festival 2014 już 20 czerwca 2014 roku. Patrząc na jego ostatnie upodobanie do sporych rozmiarów kapelusza, Williams staje sie nieco podobny do Jay Kay'a z Jamiroquai. Co sądzicie?


Autor: KusyM

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Pharrell Williams. O co chodzi z tym kapeluszem?
Pharrell Williams. O co chodzi z ...

Charakterystyczny kapelusz z vintage kolekcji Vivienne Westwood został okrzyknięty gorącym trendem sezonu. Wszystko to dzięki Pharrellowi Williamsowi, który uczynił go swoim znakiem rozpoznawczym. Skąd się wziął kapelusz piosenkarza i ile zapłacili amerykańscy ...