szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Pharrell Williams wystąpi w Polsce już 20 czerwca 2014

PHARRELL WILLIAMS w Warszawie! Pharell Williams wystąpi na POZYTYWNE WIBRACJE FESTIVAL 2014!

Pharrell Williams wystąpi w Polsce. Pharrell Williams zaśpiewa już 20 czerwca w Warszawie w ramach Pozytywne Wibracje Festival 2014! Znakomity muzyk i producent, kóry zachwycił ostatnio swoim singlem Happy pojawi się na Pepsi Arenie. Pharrell Williams jest pierwszym headlinerem festiwalu.

Tagi: pharell williams koncert w polsce 2014, pharell williams pozytywne wibracje festival, pharell williams w polsce, PHARRELL WILLIAMS, pharrell williams bilety, pharrell williams w polsce 2014

PHARRELL WILLIAMS w Warszawie! Pharell Williams wystąpi na POZYTYWNE WIBRACJE FESTIVAL 2014!

Pharrell Williams zaśpiewa w Warszawie już 20 czerwca 2014

fot: BULLS

Pharrell Williams główną gwiazdą Pozytywne Wibracje Festival 2014. To już pewne, muzyk pojawi się 20 czerwca 2014 na Pepsi Arenie. Pharrell Williams promuje właśnie swój ostatni krążek G I R L.

Pharrell Williams ma ostatnio znakomitą passę. Współpraca z Daft Punk przy fenomenalnym Get Lucky, liczne koncerty i wreszcie solowa płyta, która ukazała się w marcu 2014 roku. Przebojowy singiel Happy podbił serca słuchaczy na całym świecie, a sam Pharrell otarł się o Oscara (Najlepsza Piosenka do Filmu). Właśnie ukazał się kolejny singiel z nowej płyty: Marilyn Monroe.

Warto dodać, że Pozytywne Wibracje Festival przeniesiono w 2014 roku do Warszawy, będzie to zatem pierwsza stołeczna edycja, od razu z ogromną gwiazdą w roli głównej. Wcześniej impreza odbywała się w Białymstoku. Miejmy nadzieję, że Pharrell Williams nie będzie jedyną gwiazdą tak wielkiego formatu, która pojawi się na festiwalu.
Autor: KusyM

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 16.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Pharrell Williams. O co chodzi z tym kapeluszem?
Pharrell Williams. O co chodzi z ...

Charakterystyczny kapelusz z vintage kolekcji Vivienne Westwood został okrzyknięty gorącym trendem sezonu. Wszystko to dzięki Pharrellowi Williamsowi, który uczynił go swoim znakiem rozpoznawczym. Skąd się wziął kapelusz piosenkarza i ile zapłacili amerykańscy ...