szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Margaret: koncert prezentujący nową płytę wokalistki!

Pierwszy koncert Margaret w Polsce: wywiad z autorką hitu TELL ME HOW ARE YA!

Margaret nagrywając hity Thank You Very Much czy Tell Me How Are Ya błyskawicznie zajęła istotną pozycję na polskim rynku muzycznym i rozbudziła apetyt publiczności na kolejne przeboje. 8 sierpnia 2013 w warszawskim klubie Iskra odbył się koncert Margaret prezentujący utwory z jej debiutanckiej płyty, po którym wokalistka udzieliła nam interesującego wywiadu...

Tagi: margaret, margaret klub iskra, margaret koncert, margaret płyta, margaret tell me how are ya, margaret wywiad

Pierwszy koncert Margaret w Polsce: wywiad z autorką hitu TELL MY HOW ARE YA!

Margaret ze swoją debiutancką płytą zatytułowaną All I Need

fot: Margaret (oficjalny fanpage)

Koncert Margaret zgromadził w warszawskim klubie Iskra licznych fanów artystki, jej znajomych, przyjaciół i współpracowników. Wokalistka po raz pierwszy zaprezentowała wszystkie utwory z debiutanckiej płyty All I Need, a także uraczyła publiczność zupełnie nowym singlem oraz coverem polskiej wokalistki Grażyny Łobaszewskiej.

Po świetnym występie na prawdziwie europejskim Margaret wyznała nam jakie to uczucie śpiewać dla publiczności, wśród znajdują się bliscy, wyjawiła czy na longplay'u usłyszymy piosenki po polsku, a także zdradziła jak wiele godzin zajęło jej przygotowanie imponującej koncertowej stylizacji.

Margaret: wywiad dla Glamki.plZdjęcia: Margaret (oficjalny fanpage)

Publikacja: 09.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!