szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowy singiel Piotra Kukulskiego (PiKeja)

PIKEJ: nowy singiel Piotra Kukulskiego. Posłuchaj RAISE YA CUP!

Piotr Kukulski, czyli PiKej (PK) nagrał nowy singiel! Polski raper planuje podbój światowego rynku muzycznego i nagrywa płytę w rytmach czarnego rapu. W sieci pojawił się nowy singiel PiKeja Raise Ya Cup, który miał być wisienką na torcie jego dotychczasowej twórczości. Posłuchaj piosenki Raise Yo Cup!

Tagi: nowe piosenki, pikej, pikej piosenki, pikej raise ya cup, pikej teledyski, pikej yeah, Piotr Kukulski, piotr kukulski hip-hop, piotr kukulski pikej, piotr kukulski piosenki, piotr kukulski rap, piotr kukulski styl, piotr kukulski- wikipedia

PiKej: nowy singiel Piotra Kukulskiego. Posłuchaj Raise Ya Cup!

PiKej (PK), czyli Piotr Kukulski  /Foto: oficjalny fp Piotra Kukulskiego na Facebook

PiKej, czyli Piotr Kukulski opublikował swój nowy singiel Raise Ya Cup. Raper pracuje bez wytchnienia nad swoją pierwszą płytą i od czasu do czasu częstuje nas nowymi dokonaniami. Ambitny PiKej zdaje się nie przejmować krytyką ze strony słuchaczy i innych artystów i konsekwentnie tworzy swoją muzykę. Czy Raise Ya Cup okaże się hitem lata 2013?

Zobacz: PIOTR KUKULSKI nazywa siebie następcą Chopina i planuje światową karierę!

Piotr Kukulski po śmierci ojca, Jarosława Kukulskiego, zabrał się za rozwój własnej kariery. W przeciwieństwie do siostry Natalii, ojca, a nawet matki, Moniki Borys nie zajął się muzyką rozrywkową. Młody Kukulski związał swoją karierę z hip-hopem, bo jak sam twierdzi, to właśnie czarne rytmy kręcą go najbardziej. Jednak przed zapoznaniem fanów z próbką twórczości, postanowił wypromować samego siebie i swój (dosyć wystawny) styl życia. Wycieczki po ekskluzywnym apartamencie, drogie samochody i epatowanie bogactwem nie spodobały się środowisku hip-hopowemu ani słuchaczom, więc kiedy pierwszy singiel Kukulskiego Siła miasta zaliczył swoją premierę, zbierał same nieprzychylne recenzje. Pomimo wielu krytycznych słów pod swoim adresem, PiKej chętnie promuje się w mediach i nie zapowiada końca kariery, czego owocem są kolejne single.

Ostatnim singlem Piotra Kukulskiego jest kawałek Raise Ya Cup, który tuż po publikacji w internecie podzielił fanów. Jak zwykle, PiKej wzoruje się na amerykańskich raperach, dlatego w jego muzyce ewidentnie wyczuwa się wpływy czarnych rytmów. Posłuchajcie nowego singla Piotra Kukulskiego Raise Ya Cup! Uważacie, że ma szansę zostać hitem lata 2013?

Zobacz: PiKej - Raise Ya Cup:
Autor: natalia kovacs

Publikacja: 10.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PIKEJ miał wypadek na wodzie! Co się stało Piotrowi KUKULSKIEMU?
PIKEJ miał wypadek na wodzie! Co ...

Pikej miał wypadek. Piotr Kukulski, bardziej znany jako Pikej jest miłośnikiem sportów wodnych. Wypadek wydarzył się podczas wodnych szaleństw na Helu. Co się stało Pikejowi na wakacjach?

KASIA TUSK posłuchała PIKEJA? Blog Kasi Tusk używa już plików cookies
KASIA TUSK posłuchała PIKEJA? Blog Kasi ...

Kasia Tusk najwidoczniej wzięła sobie do serca słowa Pikeja, który na swoim blogu napisał, że córka premiera nie stosuje się do przepisów ustawy o plikach cookies. Zara po publikacji rapera na blogu ...