szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Prezenty na mikołajki 2013

PREZENTY NA MIKOŁAJKI 2013: Jaki prezent kupić na mikołajki? Najpopularniejsze płyty na mikołajki!

Mikołajki już 6 grudnia 2013. Jaki prezent wybrać na mikołajki? Wprawdzie do tradycji upychania pod poduszką prezentów 6 grudnia 2013 podchodzimy nie co luźniej niż do prezentów gwiazdkowych, niemniej warto obdarować bliskich drobnymi upominkami. Co wybrać na mikołajki? Sprawdź najpopularniejsze płyty.

Tagi: co wybrać na mikołajki, mikołajki 2013, mikołajki co kupić, mikołajki jaki prezent, prezent na mikołajki, prezenty

EWA FARNA. Jest okładka nowej płyty EWY FARNEJ!

Ewa Farna w dość tajemniczej kreacji na okładce nowej płyty

fot: Facebook

Zbliżają się mikołajki! Co kupić na mikołajki 2013? Jaki prezent podarować bliskim pod poduszkę. Imieniny Mikołaja, to okazja do kupienia drobnych prezentów. Sprawdzamy najpopularniejsze płyty na mikołajki.

One Direction

Boysband powraca z trzecią płytą. Długo zapowiadany krążek Midnight Memories ukaże się już 26 listopada 2013. W sam raz na mikołajki. Nowa płyta to 14 premierowych piosenek, w tym singlowy Best Song Ever. Zgodnie z zapowiedzią, panowie trzymają się wcześniej wytyczonej linii muzycznej, w myśl zasady: wygranego składu się nie zmienia. 1D idą raczej w ilość, bowiem równolegle ze zwykłym krążkiem, do sprzedaży trafi również wydanie deluxe, poszerzone o 4 kolejne piosenki. Jeżeli macie wokół siebie sympatyków chłopięcego popu, rzecz obowiązkowa.

Ewa Farna

Wokalistka wciąż robi ogromną furorę po dwóch stronach naszej południowej granicy z Czechami. Czy w jej przypadku można mówić o międzynarodowej karierze? Z pewnością nowy krążek Farnej (W)inna, będzie sporym wydarzeniem zarówno w Polsce jaki i w Czechach. Jak przyznaje artystka, tym razem jej udział w procesie tworzenia nie ograniczał się jedynie do zaśpiewania wcześniej napisanych piosenek. Farna jest także autorką tekstów i muzyki niektórych piosenek. Album promuje utwór Znak, a premiera nowego krążka już 22 października 2013.

Lady Gaga

Czy nowa płyta mistrzyni schaboszczaka jak zwykle narobi zamieszania? Z pewnością. Wokół przygotowań i wydania krażka Artpop narosło już wiele legend, niemniej wreszcie płyta trafia do sklepów. Niewątpliwą siłą Lady Gagi jest zaangażowanie w nowe produkcje osób, które są mistrzami w swoim fachu. Okładkę zaprojektował Jeff Koons, teledysk do nowego singla Applause, nakręcili Inez & Vinoodh. Dodatkowym wabikiem jest udział Gagi w nowym filmie Roberta Rodrigueza Maczeta Zabija. Jednym słowem, wydaje się, że artystka zdominuje zdecydowanie muzyczną jesień na świecie, a zatem Artpop pod poduszką, będzie jak najbardziej na miejscu. Dla fanów, przygotowano specjalną edycję limitowaną, w srebrnej folii. Tzw. wydanie PL będzie sprzedawana w zwykłym opakowaniu.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 21.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również