szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Chora Rihanna odwołuje koncerty

RIHANNA odwołała kolejny koncert! Wszystko przez chorobę

Rihanna ledwo co zaczęła trasę koncertową Diamonds Tour, a już odwołuje koncerty... Autorka hitu Umbrella jest chora. Na szczęście, do czasu koncertu w Polsce po Heineken Open'er Festival powinna być zdrowa jak ryba! ;)

Tagi: diamonds tour, heineken opener festival, opener 2013, opener gwiazdy, rihanna, rihanna opener, rihanna w polsce

RIHANNA odwołała kolejny koncert! Wszystko przez chorobę

Rihanna ruszyła właśnie z Diamonds Tour. Trasa nie zaczęła się jednak szczęśliwie...

fot: BULLS

Najpierw odwołano występ Rihanny w Bostonie, a teraz padło na Baltimore. Oficjalną informację dla fanów zamieściła miejscowa stacja radiowa Z104, 3 FM. W oświadczeniu napisano, że koncert został przełożony ponieważ Rihanna wciąż dochodzi do siebie po grypie i zapaleniu krtani.

Na razie aktualny jest termin koncertu w Filadelfii 14.03.2013. Fani zostali poproszeni o zachowanie biletów aż pojawią się kolejne informacje. Choć sprawa wygląda czysto, niektórzy z zawiedzionych fanów nie do końca wierzą w chorobę Rihanny. Za jej kiepską formę obwiniają jej imprezowy styl życia. Niektórzy sugerują też, że piosenkarka po prostu gwiazdorzy i lekceważy swoich wielbicieli lub nawet, że nie chce pokazywać twarzy, bo... ma podbite oko po starciu z Chrisem Brownem...!

Rihanna ma się w 2013 roku pojawić także w Polsce. Na szczęście jej występ jest zaplanowany na 7 lipca, więc o ile rzeczywiście jest chora, do tego czasu powinna już dojść do siebie.

Życzymy dużo zdrowia!

Zobacz: Rihanna - Diamonds:
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 13.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...