szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wybierz swój ulubiony teledysk w wannie!

Rihanna, Shakira, Lady Gaga, Nicki Minaj, Britney Spears czy może Ciara? Wybierz najlepszy teledysk w wannie!

Kolejnym singlem promującym album Rihanny Unapologetic z 2012 roku miał być nowy teledysk do piosenki Stay, z wanną w roli głównej. Nie był to jednak autorski pomysł Rihanny. Już na długo przed ukazaniem się jej nowej płyty inne wokalistki doceniły ten element wyposażenia łazienki ;) Swoje teledyski w wannie nakręciły między innymi Shakira, Lady Gaga, Nicki Minaj, Britney Spears i Ciara. Która z nich zrobiła to naprawdę w wielkim stylu? Wybierz najlepszy teledysk w wannie!

Tagi: addicted to you, britney spears, ciara, gwen stefani, lady gaga, mariah carey, nicki minaj, nowy teledysk rihanny, rihanna, shakira, stay, teledysk rihanna, teledyski, teledyski w wannie

poprzedni
następny
Rihanna, Shakira, Lady Gaga, Nicki Minaj, Britney Spears czy może Ciara? Wybierz najlepszy teledysk w wannie!

Nowy teledysk Rihanny wokalistki do piosenki pod tytułem Stay wywołał na rynku muzycznym sporo zamieszania. Siedząca nago w wannie Rihanna w swoim teledysku uskarża się na swój los. Pod powierzchnią wody da się zauważyć jej kobiece kształty, piękne piersi i zgrabną pupę. Któż bardziej niż ona jest w stanie nadać śpiewanym słowom takiej zmysłowości?

0
hot %

Wszystkich głosów

not %

Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 16.02.2013, Aktualizacja: