szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Heineken Open'er Festival 2013: Rihanna w Gdyni!

Rihanna wystąpi w Polsce! Gdzie i kiedy?

Rihanna zagra koncert w Polsce! Barbadoska wokalistka wystąpi w Gdyni 7 lipca 2013, dzień po zakończeniu kultowego Heineken Open'er Festival 2013. Poznaj więcej szczegółów na temat tego niezwykłego wydarzenia!

Tagi: koncert rihanny w polsce, rihanna, rihanna chris brown, rihanna diamonds, rihanna gdynia, rihanna koncert w Polsce, rihanna nowa płyta, rihanna opener, rihanna unapologetic, rihanna w polsce, rihanna we found love, rihanna występ w polsce

Rihanna wystąpi w Polsce! Gdzie i kiedy?

fot: BULLS

Rihanna wystąpi 7 lipca 2013 na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo, dokładnie na tej samej scenie, na której przez cztery dni będą odbywały się koncerty Heineken Open'er Festival 2013. Co interesujące, posiadacze czterodniowych karnetów na festiwal Open'er będą mogli uczestniczyć w koncercie wokalistki za darmo, a ich pobyt na polu namiotowym zostanie przedłużony o kolejną noc.

Występy na Heineken Open'er Festival 2013 potwierdzili już m.in. Blur, Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age i Arctic Monkeys.

Z pewnością 7.07.2013 będzie wyjątkową datą nie tylko dla polskich fanów, ale i dla Rihanny. 24-letnia piosenkarka wydała właśnie swój siódmy studyjny album Unapologetic i ta cyfra była istotnie związana z jego promocją. W ciągu siedmiu dni Rihanna wystąpiła w siedmiu krajach świata, do których latała Boeingiem 777, a na widownię zaprosiła 777 fanów.

Fanpage Rihanny śledzi na Facebooku ponad 65 milionów fanów, na You Tube jej teledyski obejrzano 3 miliardy razy. Wokalistka sprzedała do tej pory ponad 41 milionów płyt i trzy razy tyle singli: blisko 150 milionów utworów, co jest rekordem sprzedaży cyfrowej. Rihanna ma już sześć statuetek Grammy, siedem nagród Billboardu i dziesiątki innych wyróżnień.

Bilety na to koncert Rihanny w Polsce wkrótce trafią do sprzedaży. Ich cena to 198 zł i 258 zł (Golden Circle).

Posłuchaj wielkiego hitu Rihanny We found love:
Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...