szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowa płyta Robbiego Williamsa

ROBBIE WILLIAMS. Nowa płyta SWINGS BOTH WAYS już 19 listopada 2013. WILLIAMS ponownie wkłada frak i śpiewa swing! Wideo

Robbie Williams ponownie stroi się w szaty swingu. Premiera nowej płyty Williamsa już 19 listopada 2013. Artysta już drugi raz w swojej karierze sięga po swingowe evergreeny i zaczyna rywalizację z Michaelem Buble. Czy Robbiemu Williamsowi do twarzy w swingu?

Tagi: robbie williams, robbie williams nowa płyta, robbie williams nowy singiel, robbie williams swing, robbie williams swings both ways, swings both ways

ROBBIE WILLIAMS. Nowa płyta SWINGS BOTH WAYS już 19 listopada 2013. WILLIAMS ponownie wkłada frak i śpiewa swing! Wideo

Robbie Williams ponownie przywdziewa szaty swingu

fot: Materiały Prasowe

Robbie Williams ubiera frak i śpiewa swing! Już drugi raz w swej karierze Williams zabiera się do śpiewania evergreenów swingu z bigbandowym brzmieniem. Kto się pojawi na płycie? Co zaśpiewa tym razem Robbie Williams? Premiera krążka Swings Both Ways już 19 listopada 2013.

Artysta zdradził, że na płycie pojawią się tacy goście jak: Lily Allen, Michael Buble, Kelly Clarkson, Olly Murs oraz Rufus Wainwright. Swings Both Ways zawiera zarówno klasyczne utwory, takie jak Dream A Little Dream (feat. Lily Allen), I Wan'na Be Like You (feat. Olly Murs) czy Little Green Apples (feat. Kelly Clarkson), ale także premierowe nagrania stworzone przez Williamsa i Guya Chambersa - współautora takich hitów jak Angels czy Milenium. Guy Chambers również całość produkuje.

Warto przypomnieć, że poprzedni album Williamsa z muzyką swing – Swing When You're Winning przez 6 kolejnych tygodni okupował 1. miejsce UK Album Chart. Co o nowej płycie mówi sam artysta: - Początkowo planowałem żeby była podobna do poprzedniej, ale szybko sobie uświadomiłem, że to właściwie nie jest to czego chciałem. Dlatego ta płyta jest inna, tym razem to nie same covery. Miałem w zanadrzu pewne piosenki, które chciałem pokazać światu, a które przy odrobinie szczęścia mogłyby stać się częścią czyjegoś życia.

Singlem promującym całość będzie piosenka Go Gentle, jednak artysta udostępnił również utwór otwierający cały album Shine My Shoes:
Zobacz jak wyglądała praca nad nową płytą Robbiego Williamsa:
Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 02.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ROBBIE WILLIAMS na czacie z fanami! WILLIAMS udostępni swój nowy klip i rozda bilety
ROBBIE WILLIAMS na czacie z fanami! ...

Robbie Williams na czacie z fanami. Robbie Williams rozda świąteczne prezenty oraz udostępni swój nowy teledysk do piosenki Dream A Little Dream. Wszystko jest związane z promocją ostatniego albumu Williamsa Swings Both ...