szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modelka polskiego pochodzenia wystąpiła w teledysku Blurred Lines

ROBIN THICKE: Polka w teledysku do BLURRED LINES! Kim jest modelka z klipu THICKE'A?

Polka w klipie Robina Thicke'a Blurred Lines! Mimo kontrowersji, piosenka wciąż pozostaje hitem lata 2013 i jednym z najgorętszych utworów ostatnich miesięcy. Ogromy wpływ na odbiór piosenki miał niewątpliwie teledysk, w którym wystąpiła modelka polskiego pochodzenia! Kim jest Emily Ratajkowski tańcząca w Blurred Lines?

Tagi: blurred lines, blurred lines emily ratajkowski, blurred lines teledysk polka, emily ratajkowski, emily ratajkowski blurred lines, polka w blurred lines, polska modelka w blurred lines, robin thicke, robin thicke blurred lines

ROBIN THICKE: Polka w teledysku do BLURRED LINES! Kim jest modelka z klipu THICKE'A?

Modelka polskiego pochodzenia robi furorę w teledysku Robina Thicke'a

fot: youtube.com

Robin Thicke i jego Blurred Lines wciąż podbijają serca słuchaczy, a pomaga mu w tym gorący teledysk, który wywołał mnóstwo kontrowersji. Okazuje się, że klip ma cichą bohaterkę, modelkę polskiego pochodzenia Emily Ratajkowski. Mimo, że w teledysku Blurred Lines występują trzy modelki, to właśnie Emily robi największą furorę.

Emily Ratajkowski ma 22 lata i jest modelką o polskich korzeniach, które zawdzięcza ojcu Johnowi Ratajkowskiemu. Urodziła się w Londynie, ale wraz z rodzicami mieszkała w Irlandii, na Majorce oraz w Kalifornii. To właśnie na zachodnim wybrzeżu USA jako nastolatka podpisała kontrakt z prestiżową agencją Ford Models.

Mimo że jej kariera długo nie nabierała rozpędu, została zauważona na okładce jednego z czasopism i zaangażowana do teledysku Blurred Lines. Wcześniej zagrała m.in. w serialu iCarly oraz w teledysku Maroon 5 Love Somebody, w którym występuje wtulona w lidera grupy Adama Levine'a. Jak sama mówi, chętnie porzuciłaby świat modellingu dla kariery aktorskiej. Być może dzięki klipom wielkich gwiazd, doczekamy się prawdziwej hollywoodzkiej gwiazdy.

Zobacz teledyski z udziałem Emily Ratajkowski:


Autor: mkusy

Zdjęcia: youtube.com

Publikacja: 20.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również