szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Autorski przegląd kolorowej prasy Glamki.pl. Komentują Marcin Kusy i Łukasz Suda

RÓŻCZKA zmienia nazwisko, ŻMIJEWSKI otwiera przedszkole, a TUSK siedzi w kinie czyli PRZEGLĄD PRASY GLAMKI.PL. WIDEO

Dlaczego Magdalena Różczka ma dłuższe nazwisko? Co ogląda w kinie Donald Tusk i jak to wpłynie na jego karierę polityczną, a także: co ostatnio otworzył Ojciec Mateusz? W nosie mają splendor i nagrody, po prostu robią swoje: Kusy i Suda czyli kolejny przegląd prasy Glamki.pl. Zobacz wideo

Tagi: artur żmijewski, KUSY I SUDA, kusy i suda plotki o gwiazdach, kusy i suda przegląd prasy, magdalena różczka, plotki o gwiazdach, przegląd kolorowej prasy, przegląd prasy, przegląd prasy glamki.pl

RÓŻCZKA zmienia nazwisko, ŻMIJEWSKI otwiera przedszkole, a TUSK siedzi w kinie czyli PRZEGLĄD PRASY GLAMKI.PL. WIDEO

Kusy i Suda przeglądają prasę w portalu Glamki.pl

fot: Glamki.pl

Magdalena Różczka z dłuższym nazwiskiem? Czy przedszkole może nosić imię filmowego bohatera i co na to Ojciec Mateusz? Jakie filmy ogląda Donald Tusk i kto mu dobiera repertuar? Rentgen kolorowych gazet, w kolejnym przeglądzie prasy Glamki.pl!

Co tydzień, Marcin Kusy i Łukasz Suda przeglądają plotki o gwiazdach, kolorową prasę, śledzą wydarzenia z udziałem celebrytów i na gorąco komentują ich poczynania. Kto się pobiera, kto rozwodzi? Kto schudł, a kto przytył? Czy otwarcie nowej restauracji było udanym przedsięwzięciem towarzyskim czy kompletną klapą? Kto ma największe usta w Polsce, a kto najmniej zarobił na reklamie? Nic się przed nimi nie ukryje! Nawet ojciec Mateusza!

Gorące newsy i plotki o gwiazdach, co tydzień w autorskim przeglądzie kolorowej prasy w portalu Glamki.pl. Zapraszają Marcin Kusy i Łukasz Suda. Z reguły nie są przygotowani, ale wiele mają na myśli!

Zobacz przegląd prasy Glamki.pl:
Autor: mkusy

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 23.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również