szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sylwia Grzeszczak się marnuje? Ma wielki talent!

SYLWIA GRZESZCZAK ma wielki talent! Zaśpiewała Whitney Houston

Sylwia Grzeszczak zaśpiewała hit Whitney Houston! I pokazała jak wielki ma talent. W programie Kuby Wojewódzkiego podniosła rękawicę rzuconą przez Edytę Górniak. I obroniła się pokazując, że jest zdolną artystką. Zobacz wideo z występem Sylwii u Kuby.

Tagi: sylwia grzeszczak, whitney Houston

SYLWIA GRZESZCZAK ma wielki talent! Zaśpiewała Whitney Houston

Sylwia Grzeszczak się marnuje? Ma wielki talent!

fot: Sylwia Grzeszczak (oficjalny fanpage)

Sylwia Grzeszczak zaskoczyła wszystkich w programie Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący poprosił ją o wykonanie wielkiego hitu Whitney Houston: Edyta Górniak powiedziała u mnie na kanapie, że nie ma takiej wokalistki w Polce, która z marszu potrafi zaśpiewać refren "I will always love you". A ty? - zapytał prezenter. No coś by się tam dało zaśpiewać - skromnie powiedziała Sylwia Grzeszczak. Dasz radę? - zachęcał Kuba.

Zobacz też: SYLWIA GRZESZCZAK: Ksieżniczka - nowy hit Sylwii Grzeszczak >>

Artystka próbowała wykręcić się zapaleniem krtani. Kuba jednak nie odpuszczał: Ale spróbuj. Ja jestem bardzo ciekaw. To nie jest wkrętka, nie umawialiśmy się. Ja jestem po prostu ciekaw czy jesteś w stanie podołać czemuś takiemu. No bo poważna polska diva mówi, ze nie ma takiej osoby. A jak uważam, ze może jest - ocenił Kuba. Jak poszło Sylwii?

To chyba wystarczający dowód na to, jak wielki talent ma Sylwia Grzeszczak. Edyta Górniak będzie chyba zatem musiała sprostować swoje słowa i pogratulować Sylwii umiejętności. Takich wokalistek na polskim rynku muzycznym wiele przecież nie ma. Szkoda tylko, że Sylwia marnuje się w takim repertuarze. Może wielka metamorfoza dopiero przed nią, tak jak kiedyś niesamowitą zmianę przeszła Monika Brodka?

Zdjęcia: Sylwia Grzeszczak (oficjalny fanpage)

Publikacja: 09.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również