szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Taylor Swift zdradziła, że chętnie podjęłaby współpracę z Eminemem, choć jak przyznaje rapować nie umie.

TAYLOR SWIFT chciałaby pracować z EMINEMEM! Wokalistka deklaruje, że kocha Hip-Hop!

Taylor Swift przyznała, że chętnie nawiązałaby współpracę z Eminemem. Swift, która znalazła się na okładce najnowszego numeru magazynu InStyle, zwierzyła się, że sama rapować nie umie, ale mogłaby coś zaśpiewać w refrenie.

Tagi: Eminem i taylor Swift, taylor swift, taylor swift kariera, taylor swift planuje współpracę z Eminemem, taylor swift współpraca z eminemem, taylor swift z eminemem

TAYLOR SWIFT chciałaby pracować z EMINEMEM! Wokalistka deklaruje, że kocha Hip-Hop!

Piękna wokalistka przyznała, że nie miałaby nic przeciwko współpracy z Eminemem

fot: BULLS

Eminem i Taylor Swift razem? Na razie rzecz wydaje się mało prawdopodobna, chyba, że słynny raper czyta brytyjski magazyn InStyle! Na razie luźne zainteresowanie współpracą zadeklarowała Swift w rozmowie z dziennikarzami InStyle. Najpierw opowiedziała o swej miłości do Hip-Hopu, a następnie potwierdziła, że chętnie zaśpiewałaby refren w jakiejś piosence Eminema, bo rapować raczej nie umie.

Ten ostatni ma w swoim dorobku wiele duetów z wokalistkami, by wspomnieć choćby Dido i Rihannę. Czy taka deklaracja ze strony Taylor Swift przyniesie zamierzony efekt i dojdzie do takiej kolaboracji artystycznej? Pytanie tylko, kto powinien wysłać zaproszenie, bo ostatnimi czasy to raczej Swift ma większe powody do zadowolenia. Album Red z 2012 roku zebrał znakomite recenzje, a poszczególne single, m.in. We Are Never Ever Getting Back Together zawojowały listy przebojów na całym świecie.

Czy Taylor Swift zawita również do świata Hip-Hopu? Przy okazji swojej ostatniej płyty dobierała gości z trochę innej muzycznej bajki - przypomnijmy, w duetach ze Swift zaśpiewali Ed Sheeran i Gary Lightbody z zespołu Snow Patrol.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 08.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również