szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Teledysk "Jutra nie będzie" Eweliny Lisowskiej

Teledysk Eweliny Lisowskiej "Jutra nie będzie" jest już w sieci! Zobacz wideo!

Ewelina Lisowska prezentuje teledysk Jutra nie będzie! Artystka mile zaskoczyła fanów i w dniu premiery swojej nowej piosenki, zamieściła na You Tube oficjalny klip do utworu. Tak mrocznej i seksownej Eweliny jeszcze nie widzieliśmy! Zobacz teledysk Jutra nie będzie!

Tagi: ewelina lisowska, ewelina lisowska jutra nie będzie, ewelina lisowska jutra nie będzie klip, ewelina lisowska jutra nie będzie teledysk, jutra nie będzie klip, jutra nie będzie teledysk

Ewelina Lisowska Jutra nie będzie

Ewelina Lisowska w teledysku Jutra nie będzie

fot: Ewelina Lisowska Facebook

Ewelina Lisowska postanowiła sprawić swoim fanom prawdziwą niespodziankę. W piątek, 26. kwietnia 2013, na antenie Radia Eska odbyła się premiera jej nowej piosenki Jutra nie będzie. W programie Gorąca 20 Radia Eska można było usłyszeć trzy ekskluzywne fragmenty nowego singla, który promuje album Aero-Plan.

Jak się okazało, tego dnia artystka zaplanowała jeszcze jedną niespodziankę. Oprócz utworu wrzuciła do sieci teledysk do piosenki Jutra nie będzie. Wideo pojawiło się w serwisie You Tube na oficjalnym profilu gwiazdy i niemal z miejsca osiągnęło ponad 80 tysięcy wejść.

Nowy klip Eweliny Lisowskiej jest bardzo energetyczny i wyzywający. Wokalistka przeistacza się w nim na zmianę w seksownego wampa i niewinnego anioła. Mocny, rockowy makijaż, obcisły kostium z prześwitującym dekoltem oraz skąpy strój ze skrzydłami to tylko kilka elementów podkreślających jej nowy, drapieżny wizerunek.

Posłuchaj piosenki i zobacz teledysk Jutra nie będzie z mroczną i seksowną Eweliną Lisowską!
Autor: JW

Zdjęcia: Ewelina Lisowska Facebook

Publikacja: 27.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również