szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wiemy kto poprowadzi TOPtrendy 2013!

TOPtrendy 2013: Kim są prowadzący festiwal w Sopocie Maciek Rock i Paulina Sykut?

TOPtrendy 2013 w Sopocie poprowadzą dwie gwiazdy telewizji Polsat. Na scenie zobaczymy Maćka Rocka i Paulinę Sykut. Chcesz wiedzieć o nich wszystko? Sprawdź kim są i jak wyglądała ich kariera.

Tagi: prowadzacy top trendy 2013, prowadzacy toptrendy 2013, prowadzący top trendy 2013, prowadzący toptrendy 2013, sopot 2013, sopot toptrendy festiwal, SOPOT TOPTRENDY FESTIWAL 2013, top trendy, Top Trendy 2013, top trendy 2013 koncerty, toptrendy 2013

TOPtrendy 2013: Kim są prowadzący festiwal w Sopocie Maciek Rock i Paulina Sykut?

Prowadzący TOPtrendy 2013

fot: Polsat materiały prasowe

TOPtrendy 2013 poprowadzą Maciek Rock i Paulina Sykut. Festiwal zacznie się już 7 czerwca 2013 i potrwa 3 dni. Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpią znane i lubiane gwiazdy polskiej piosenki. Zobacz kim są prowadzący imprezę:

Maciej Rock

Typ, który nie ma garnituru, bo nie musi go nigdzie zakładać. Dziennikarz muzyczny, radiowiec, prezenter, człowiek, który wspierał polskie gwiazdy w ich pierwszych krokach na scenie programu Idol - czytamy na stronie telewizji Polsat. Pierwszą pracę w mediach zaczął w radiu TOK FM, gdzie był współautorem kontrowersyjnego programu Sułtani nocy.

 

Widzowie Telewizji POLSAT znają go z programu Się Kręci, gdzie swoją bezpośredniością i wrodzoną sympatią zjednuje sobie gwiazdy i widzów. W TV4 prowadził program Big Brother 4.1 Show. Mówi o sobie, że nie boi się nowych wyzwań, świetnie radzi sobie zarówno na koncertach plenerowych, jak i w studiu telewizyjnym. Jego największą pasją jest jednak rodzina i mała córeczka Hania.

Paulina Sykut

Prowadząca muzyczne show Polsatu Must be the music. Tylko muzyka. Prezenterka Pogody w Polsat News i w Wydarzeniach. Od 2003 roku prowadzi Muzyczne listy w TV4. Wygrała program Tylko nas dwoje. Just the two of us. Uczestniczka dwóch edycji programu Idol.

 

Jest absolwentką dwóch kierunków - Kulturoznawstwa (UMCS) i Dziennikarstwa (UW), jednak w życiu Pauliny od zawsze ogromną rolę odgrywała muzyka. Już jako nastolatka zostawała laureatką ogólnopolskich konkursów i festiwali  poezji śpiewanej. Szerszej publiczności dała się poznać dzięki występowi w drugiej edycji programu Idol, wykonując utwór Mirosława Czyżykiewicza  Jednym szeptem. Od finału dzielił ją tylko 1% głosów. Widzowie (drogą głosowania) wybrali ją Najbarwniejszą postacią 1 i 2 edycji. Od wiosny 2010 roku u boku Macieja Rocka prowadzi muzyczne show Polsatu Must be the music. Tylko muzyka.

Sprawdź gdzie obejrzysz transmisję z TOPtrendy 2013 >>

Autor: ko

Zdjęcia: Polsat materiały prasowe

Publikacja: 06.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również