szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Triumfatorzy poprzednich edycji TOPTrendy. Kto zrobił karierę?

TOPTrendy 2013: Kto wygrał festiwal w minionych latach?

Festiwal TOPTrendy 2013 zbiera w jednym miejscu wszystkich topowych artystów, których słuchaliśmy najchętniej w ubiegłym roku. Koncert Trendy, wyłoni z pewnością nowe gwiazdy, które będą promowane w najbliższych miesiącach i które być może za rok, wystąpią już w koncercie TOP! Zobacz, kto wygrywał TOPTrendy w ubiegłych latach.

Tagi: kto wygrał toptrendy, kto wygrywał na top trendy, kto wygrywał na toptrendy, Top Trendy 2013, top trendy 2013 koncerty, top trendy 2013 transmisja, top trendy festiwal 2013, toptrendy 08.06.2013, toptrendy 2013, toptrendy 2013 gwiazdy

TOPTrendy 2013: Kto wygrał festiwal w minionych latach?

Neo Retros wygrali TOPTrendy 2012

fot: Neo Retros Facebook

TOPTrendy 2013 bez rewolucji! Nikt jej zresztą nie oczekuje, bo festiwal od lat podzielony jest na dwie sekcje. TOPTrendy nie tylko gwarantuje zabawę przy sprawdzonych przebojach w koncercie TOP, ale wyłoni też nowe gwiazdy, których muzyki słuchać będziemy w najbliższych miesiącach. Kto zgarnie statuetkę Trendy i jednocześnie kampanię promocyjna w rozgłośniach radiowych i telewizji Polsat? Zobacz, kto wygrywał festiwal w ubiegłych latach.

Zobacz: TOPtrendy 2013: jak dojechać na festiwal do Opery Leśnej? >>

Kiedy przeglądamy kronikę TOPTrendy, bez trudu w koncertach Trendy, znajdziemy artystów, którzy dziś stanowią niejako kanon polskich wykonawców muzyki pop. Wówczas, dopiero bili się o popularności i promocję swojej muzyki. Dzisiejsza wielkość ówczesnych gwiazd pokazuje, że festiwal rzeczywiście jest wiarygodny, ma ogromną siłę i przede wszystkim misja koncertów znajduje później odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Zestaw wykonawców pierwszego koncertu Trendy z 2003 roku może przyprawić o zawrót głowy, m.in. Smolik, Marcin Rozynek, Tomek Makowiecki, Kasia Klich czy Cool Kids Of Death. Laury zgarnął Smolik, ale nie da się ukryć, że pozostali wykonawcy również świetnie dawali sobie radę w następnych latach.

TOPTrendy 2013: Przeboje BIG CYC na 25-lecie istnienia zespołu. Co zagrają?

W kolejnych latach trumfowali m.in Sistars, Zakopower, Lidia Kopania, Manchester, Bracia, Paulla, Volver i w zwycięzca sprzed roku, zespół Neo Retros.

Kto wygra TOPTrendy 2013? Zobacz finałową 10-tkę konkursu Trendy:

1. Holly Blue
2. Kreuzberg
3. Dr Misio
4. Sebastian Riedel & Cree
5. Andrzej Bachleda
6. FairyTaleShow
7. Natalia NATU Przybysz
8. Red Lips
9. Pączki W Tłuszczu
10. Uniqplan

Zobacz: TOPtrendy 2013: gdzie obejrzeć transmisję festiwalu w Sopocie? >>

Zobacz teledysk Neo Retros, zwycięzców TOPTrendy 2012:
Zdjęcia: Neo Retros Facebook

Publikacja: 04.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również