szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Aktorzy na TOPTrendy 2013? Karolak i Jakubik mają szansę na nagrodę

TOPTrendy 2013: Tomasz Karolak i Arkadiusz Jakubik w konkursie! Czy aktorzy mają szansę na nagrodę?

TOPTrendy 2013 będzie obfitować nie tylko w popisy wokalne, ale także w aktorskie. W konkursie Trendy, znalazły się dwa zespoły, których liderami są popularni aktorzy: Tomasz Karolak i Arkadiusz Jakubik. Czy Pączki w Tłuszczu i Dr Misio, mają szanse na nagrody na TOPTrendy 2013?

Tagi: arkadiusz jakubik na toptrendy, dr misio toptrendy 2013, jakubik dr misio toptrendy, pączki w tłuszczu, pączki w tłuszczu karolak, pączki w tłuszczu tomasz karolak, pączki w tłuszczu toptrendy 2013, tomasz Karolak toptrendy 2013, toptrendy 2013

TOPTrendy 2013: Tomasz Karolak i Arkadiusz Jakubik w konkursie! Czy aktorzy mają szansę na nagrodę?

Arkadiusz Jakubik jest także doskonałym performerem i wokalistą

fot: dr Misio Facebook

TOPTrendy 2013 i występy aktorów? Jeżeli śpiewających, to jak najbardziej możliwe. Ze swoimi zespołami w konkursie Trendy zagrają rzeczywiście popularni aktorzy teatralni i filmowi Tomasz Karolak i Arkadiusz Jakubik. Czy mają szansę na nagrodę?

Pączki w Tłuszczu

Z zespołem o znamiennym tytule wystąpi jako lider Tomasz Karolak. Aktor przez lata dowodził, że mikrofonu się nie boi i trafia w linię melodyczną. W serialu 39 i Pół zaśpiewał m.in. hit Kancelaryi Zabiorę Cię Właśnie Tam, a także duet ze Zbigniewem Wodeckim Lubię Wracać Tam Gdzie Byłem Już. Niedawno mogliśmy śpiewającego Karolaka zobaczyć w przedstawieniu Macieja Stuhra Smuteczek czyli Ostatni Naiwni, gdzie aktor wykonywał piosenki Kabaretu Starszych Panów. Niestety umiejętności i barwa głosu artysty nie czynią z niego wybitnego wokalisty, ale być może reszta zespołu Pączki w Tłuszczu przykryje ewentualne wpadki aktora. Pączki w Tłuszczu w konkursie Trendy wykonają utwór Tylko Bądź, który do złudzenia przypomina przeboje zespołu Feel. O ile band Karolaka jawi się raczej jako chwilowa fanaberia, o tyle zespół z krwi i kości stworzył Arkadiusz Jakubik.

Dr Misio

Popularny aktor i reżyser okazał się być również utalentowanym wokalistą, który z ogromną determinacją walczył o zaistnienie zespołu dla szerszej publiczności. Nazwę zespołu zaczerpnięto z tekstu pisarza Krzysztofa Vargi, zresztą autora większości tekstów na debiucie grupy Młodzi. Jak mówią o sobie zainteresowani: gramy ostrego rock’n’rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim dla ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy. Dr Misio zadebiutował płytowo 26 marca 2013 roku i z pierwszej płyty pochodzi również ich konkursowy utwór Mentolowe Papierosy.

TOPTRENDY 2013: gdzie i kiedy transmisja? Sprawdź gdzie obejrzeć transmisję z festiwalu TOPtrendy 2013

TOPTrendy 2013: Przeboje BIG CYC na 25-lecie istnienia zespołu. Co zagrają?

Czy aktorskie bandy mają szansę na nagrodę festiwalu TOPTrendy 2013? Zobacz jak grają Pączki w Tłuszczu i Dr Misio:


Autor: mkusy

Zdjęcia: dr Misio Facebook

Publikacja: 05.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również