szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
X Sopocka Noc Kabaretowa na TopTrendy Festiwal 2013

TOPTRENDY Festiwal 2013: X Sopocka Noc Kabaretowa. Kto tym razem będzie nas rozśmieszał?

TOPTrendy 2013 to nie tylko festiwal muzyczny, ale i kabaretowy! X jubileuszowa Sopocka Noc Kabaretowa, to kilka godzin śmiechu i doskonałej zabawy z najlepszymi komikami i kabaretami w Polsce. W 2013 roku na Sopockiej Nocy Kabaretowej wystąpią znani i lubiani: Marcin Daniec, Cezary Pazura, Kabaret Paranienormalni, Andrzej Grabowski i wielu innych!

Tagi: bilety na toptrendy 2013, ceny biletów na toptrendy 2013, festiwal kabaretowy, gdzie kupić bielty na toptrendy 2013, kabarety toptrendy, najlepsze kabarety, sopocka noc kabaretowa, top trendy festiwal 2013, toptrendy 2013, x sopocka noc kabaretowa

Są już BILETY NA SOPOT TOPTRENDY! Spawdź ceny i gdzie je kupić

Sopot TOPtrendy 2013 poprowadzą Maciej Rock i Paulina Sykut

fot: Sopot TopTrendy Festiwal Facebook

TOPTrendy 2013 i X Sopocka Noc Kabaretowa to największe wydarzenia muzycznej i kabaretowej sceny w Polsce. Co roku na festiwalu w Sopocie pojawia się grono najlepszych komików i kabaretów, którzy bawią do łez publiczność w Operze Leśnej i przed telewizorami. Trzeciego dnia festiwalu TOPTrendy odbędzie się prawdziwa uczta dla wielbicieli śmiechu i doskonałej, kabaretowej zabawy!

X Sopocką Noc Kabaretową poprowadzi, jak zwykle niezawodny, Artur Andrus. Andrus to artysta wszechstronny, jest poetą, piosenkarzem, autorem tekstów i pisarzem. Jednak publiczność pokochała Artura Andrusa za fantastyczne popisy konferansjerskie podczas wielu wieczorów kabaretowych. Oprócz Artura Andrusa na scenie zobaczycie znanych i lubianych komików. Nowe skecze zaprezentują: Cezary Pazura, Marcin Daniec, Jerzy Kryszak, Olaf Lubaszenko, Andrzej Grabowski i Rafał Rutkowski. Nie zawiodą również najlepsze kabarety! Wielbiciele kabaretów: Paranienormalni, Nowaki, Smile i Łowcy.B z pewnością ucieszą się widząc ulubione grupy na scenie w Sopocie.

Zobacz: TOPTRENDY 2013: kto i kiedy wystąpi na festiwalu Telewizji Polsat w Sopocie?

Już od dziecięciu lat kabarety rozśmieszają na sopockiej scenie. Dzięki porządnej dawce śmiechu zapominamy o stresie muzycznych konkursów na TOPTrendy, a Sopot raz na rok zamienia się w najśmieszniejsze miasto w Polsce! Jeśli masz ochotę z bliska podziwiać ulubione kabarety i śmiać się do łez w gronie znajomych w sopockiej Operze Leśnej, kup bilet i wyrusz do Sopotu! Jeżeli jednak postanowisz zostać w domu i oglądać kabaretowe show przed telewizorem, nie zapomnij przełączyć się na Polsat 9 maja 2013 o godz. 19:30. ;)

Autor: natalia kovacs

Zdjęcia: Sopot TopTrendy Festiwal Facebook

Publikacja: 08.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również