szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rocktober Fest Party 2013

Urodziny Radia ESKA ROCK: Agnieszka Szulim. Rozmowa z Agnieszką Szulim

Urodziny radia Eska Rock w Stodole! Agnieszka Szulim na urodzinach radia Eska Rock. Rocktober Fest Party jak zwykle zgromadziło wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na urodzinach Eski Rock pojawiły się także gwiazdy, które na co dzień występują w nim na antenie. Agnieszka Szulim zdradziła nam o czym rozmawia się o poranku poza anteną! O której wstaje, by dotrzeć na poranny program i czy makijaż w radiu jest niezbędny?

Tagi: agnieszka szulim eska rock, eska rock, eska rock urodziny, rocktober fest party 2013, urodziny eska rock

Urodziny Radia ESKA ROCK: Agnieszka Szulim. Rozmowa z Agnieszką Szulim

Agnieszka Szulim pojawiła się w koszulce z podobizną Kuby Wojewódzkiego

fot: The Vestry

Urodziny radia Eska Rock świętowano 5 listopada 2013 w warszawskim klubie Stodoła. Nie zabrakło rockowych dźwięków, ale także postaci związanych ze stacją. Pojawili się m.in. prowadzący poranną audycję Poranny WF: Agnieszka Szulim i Czesław Mozil. Zagrał zespół Myslovitz, a wśród gości bawili się m.in. Barbara Kurdej - Szatan i Kamila Baar. Niestety na imprezę nie dotarł Kuba Wojewódzki. Na szczęście t-shirt z jego podobizną założyła Agnieszka Szulim, z którą udało nam się porozmawiać.

- Wielokrotnie jak wychodziłam z radia po audycji, myślałam: co ja tam znowu najlepszego nagadałam. Pewnie dzieje się tak dlatego, że panuje u nas domowa atmosfera i często zapominamy, że w ogóle jesteśmy w radiu - komentowała Agnieszka Szulim. Przypomnijmy, Agnieszka Szulim prowadzi wraz z Kubą Wojewódzkim Poranny WF, czyli poranną audycję w radiu Eska Rock. Ironiczne żarty i kąśliwe uwagi zwłaszcza w kierunku ludzi poilityki i showbiznesu to właściwie codzienna norma. Czy Szulim przez swój program telewizyjny i radiowy zyskała wrogów? - Może tak być. Ale to nie znaczy, że ci wrogowie się bardzo uzewnętrzniają ze swoją niechęcią. Domyślam się jednak, że parę osób mogło się poczuć urażonych - dodaje prowadząca Na Językach w TVN.

Zobacz całą rozmowę z Agnieszką Szulim z urodzin radia Eska Rock:
Autor: mkusy

Zdjęcia: The Vestry

Publikacja: 07.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również