szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rocktober Fest Party 2013

Urodziny Radia ESKA ROCK: Barbara Kurdej - Szatan. Rozmowa z Basią Kurdej - Szatan

Urodziny radia Eska Rock 05.11.2013 w warszawskiej Stodole! Barbara Kurdej - Szatan czyli blondynka z Playa na urodzinach Eski Rock! Obok rockowej branży na imprezie pojawiły się również znane aktorki, m.in. Kamila Baar i Barbara Kurdej - Szatan, która robi ostatnio prawdziwą furorę na salonach! Czy jest w stanie jeszcze spokojnie wyjść na zakupy? Zobacz rozmowę z Barbarą Kurdej - Szatan.

Tagi: blondynka z playa, eska rock, eska rock urodziny, kurdej szatana eska rock, rocktober fest party 2013, urodziny eska rock

Barbara Kurdej-Szatan opowiada o swoich świętach! Dowiedz się jak wygląda Boże Narodzenie Basi Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej - Szatan opowiedziała nam jak spędza gwiazdkę!

fot: The Vestry

Urodziny Eski Rock to okazja do spotkania znanych twarzy i posłuchania dobrej, rockowej muzyki. 9-te urodziny stacji świętowali m.in. Agnieszka Szulim, Czesław Mozil, Kamila Baar i Barbara Kurdej - Szatan, która ostatnio dość często pojawia się na tego typu imprezach. Czy często bywa rozpoznawana? Czy popularność jest męcząca?

- Rzadko kiedy ktoś prosi mnie o zdjęcie lub autograf. Chyba, że na takiej imprezie jak ta, kiedy wiadomo, że ja to ja. Wczoraj byłam pół dnia na zakupach i nie działo się nic nadzwyczajnego - komentuje Barbara Kurdej - Szatan. Słynna blondynka z Playa robi prawdziwą furorę na salonach, ale dzięki reklamom posypały się również propozycje zawodowe.

- Pojawię się w kilku odcinkach w serialu Pierwsza Miłość. To już jest pewne, bo nagrane. O M Jak Miłość, póki co nie wolno mi oficjalnie mówić. I zapraszam do teatrów: Szóste Piętro, Kamienica i Roma. Tam można mnie zobaczyć - zachęca aktorka.

Jakiej muzyki słucha prywatnie Barbara Kurdej - Szatan? Zobacz całą rozmowę z aktorką:
Autor: mkusy

Zdjęcia: The Vestry

Publikacja: 07.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również