szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rocktober Fest Party 2013

Urodziny Radia ESKA ROCK: Kamila Baar. Wywiad z aktorką Kamilą Baar

9-te urodziny radia Eska Rock w warszawskiej Stodole! Kamila Baar na urodzinach radia Eska Rock. Rocktober Fest Party jak zwykle zgromadziło wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej m.in. Krzysztofa Grabowskiego i Myslovitz. Na urodzinach Eski Rock pojawiła się także aktorka Kamila Baar. Czy gwiazda Na Dobre i Na Złe słucha muzyki rockowej?

Tagi: eska rock, eska rock urodziny, kamila baar eska rock, rocktober fest party 2013, urodziny eska rock

Urodziny Radia ESKA ROCK: Kamila Baar. Wywiad z aktorką Kamilą Baar

Aktorka Kamila Baar słucha na co dzień Eski Rock

fot: The Vestry

Eska Rock ma 9 lat! Urodziny radia Eska Rock świętowano 5 listopada w warszawskim klubie Stodoła. Na imprezie pojawili się m.in. prowadzący poranną audycję Poranny WF: Agnieszka Szulim i Czesław Mozil. Zagrał zespół Myslovitz, a wśród gości bawili się m.in. Barbara Kurdej - Szatan, Krzysztof Grabowski i Kamila Baar wraz z mężem Wojciechem Błachem. Dlaczego Kamila Baar pojawiła się na urodzinach Eski Rock?

- Słucham rocka, słucham Eski Rock. Jestem po ogromnym wrażeniem Arctic Monkeys. Cały dzień słuchałam płyty Lou Doillon, córki Jane Birkin. Słucham wszystkiego co dobre - podsumowała Kamila Baar. Aktorka znana z filmu Vinci, a ostatnio z roli pani ginekolog w serialu Na Dobre I Na Złe pojawiła się na urodzinach radia z mężem, również aktorem Wojciechem Błachem. Czy mają jakąś wspólną, ulubioną piosenkę? - Myślę, że twórczość Radiohead, tak ogólnie. Towarzyszy nam niemal od początku. I Sigur Ros. Śmiało mogę powiedzieć, że te dwa zespoły - opowiadała Kamila Baar.

Zobacz całą rozmowę z aktorką z urodzin radia Eska Rock:
Autor: mkusy

Zdjęcia: The Vestry

Publikacja: 07.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również