szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rocktober Fest Party 2013

Urodziny Radia ESKA ROCK: Myslovitz. Rozmowa z grupą Myslovitz

Myslovitz na urodzinach radia Eska Rock w warszawskiej Stodole! Grupa Myslovitz uświetniła Rocktober Fest Party swoim występem. Na urodzinach Eski Rock pojawiło się mnóstwo rockowej braci, m.in. Krzysztof Grabaż Grabowski z grupy Strachy Na Lachy i Czesław Mozil. Jak wspominają swoje początki panowie z Myslovitz?

Tagi: eska rock, eska rock urodziny, myslovitz eska rock, rocktober fest party 2013, urodziny eska rock

Urodziny Radia ESKA ROCK: Myslovitz. Rozmowa z grupą Myslovitz

Grupa Myslovitz zagrała na urodzinach radia Eska Rock

fot: The Vestry

Eska Rock świętowała 9-te urodziny! 5 listopada 2013 w klubie Stodoła stawili się sympatycy stacji, ale także rockowa brać oraz romaite gwiazdy. Pojawiła się Agnieszka Szulim oraz Czesław Mozil, prowadzący Poranny WF na antenie Eski Rock. Zabrakło jedynie Kuby Wojewódzkiego. Gwiazdą wieczoru był zespół Myslovitz, który również chętnie wspominał swoje początki.

- Kiedy pierwszy raz usłyszałem naszą piosenkę w radiu, to nie mogłem w to uwierzyć. Kiedy słuchasz na co dzień radia i nagle słyszysz własną piosenkę gdzieś między innymi, to jest takie uczucie, że można zemdleć. Akurat wtedy nie upadłem, bo byłem podparty - wspominał i żartował Przemek Myszor z Myslovitz. Grupa przeszła w ubiegłym roku niemałe zawirowanie. Po kilkunastu latach współpracy odszedł z zespołu Artur Rojek, wokalista i lider. Zastąpił go Michał Kowalonek, znany z zespołu Snowman. Myslovitz już z nowym frontmanem wydał nowy album 1.577. Podobno Kowalonek idzie w ślady Artura Rojka, bo zaginął przed jednym z koncertów?

- Tak, Michał chciał mieć mocne wejście i udało mu się. Zaczęliśmy grać piosenkę, Michała nie było, więc przerwaliśmy i zapytałem publiczność, czy nie widziała naszego wokalisty? Wszyscy to pamiętają - opowiada Myszor.

Zobacz całą rozmowę z zespołem Myslovitz:
Autor: mkusy

Zdjęcia: The Vestry

Publikacja: 07.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również