szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
The Voice of Poland, ile zarobią nowi jurorzy programu?

THE VOICE OF POLAND 2013: MARKOWSKA, PIEKARCZYK, STECZKOWSKA, BARON I TOMSON Kim są i ile zarobią jurorzy DRUGIEJ EDYCJI show TVP2?

Patrycja Markowska i Justyna Steczkowska filarami żeńskiej części jury The Voice of Poland 2013. Obok znanych wokalistek w jury zasiądą również Marek Piekarczyk z TSA oraz Baron i Tomson z Afromental. Złośliwi mówią, że skład jury drugiej edycji show, to efekt kryzysu. Ile zatem zarobią gwiazdy?

Tagi: afromental, andrzej piaseczny, baron, de voice of poland, justyna steczkowska, Maciej Musiał, Marek piekarczyk, marika the voice of poland, Monika Urlik, Nergal, patrycja markowska, the voice of poland, the voice of poland 2, tomson, voice of poland 2

THE VOICE OF POLAND 2013: MARKOWSKA, PIEKARCZYK, STECZKOWSKA, BARON I TOMSON Kim są i ile zarobią jurorzy DRUGIEJ EDYCJI show TVP2?

The Voice of Poland, ile zarobią nowi jurorzy programu?

fot: Materiały Prasowe

The Voice of Poland 2, kolejną edycję show TVP2 obejrzymy już 2 marca 2013 roku. Najbardziej istotną zmianą, jest nowe jury programu, w którym zasiądą m.in Marek Piekarczyk i Patrycja Markowska. W kuluarach mówi się, że skład jury drugiej edycji Voice of Poland to efekt potężnych cięć budżetowych TVP. Nie da się ukryć, że kaliber gwiazd zasiadających w sędziowskich fotelach jest nieco mniejszy. Wśród jurorów znalazła się między innymi Justyna Steczkowska, której gaża za odcinek wyniosła ok. 6 tys. złotych i wg. informacji Faktu jest ona najdroższym z jurorów! Przypomnijmy, że Kayah zasiadająca w jury w pierwszej edycji The Voice of Poland zarabiała podobno ok. 25 tys.złotych za odcinek! Trudno jednak powiedzieć, że jurorzy nowej edycji są całkowicie anonimowi.

Dla przeciętnego widza, najmniej rozpoznawalny może być Marek Piekarczyk. Muzyk i wokalista związany od ponad 30. lat z formacją TSA, jest niemal legendą jeśli chodzi o mocne śpiewanie w Polsce. Trzy Zapałki, 51, Proceder, Kocica to klasyka heavy rocka w Polsce, a sam Piekarczyk odniósł również wielki sukces, wcielając się w tytułową rolę w musicalu Jesus Christ Superstar. Reprezentując świat rocka w jury, będzie niejako zastępcą Nergala, który poszukiwał nowych, mocnych wokali. Według tabloidów, gaża Piekarczyka to ok. 5. tys. złotych za odcinek.

Mimo, iż najlepsze lata i płyty - przynajmniej na razie - ma za sobą, nadal jest niezwykle popularną wokalistką. Niemniej przez kilka ostatnich lat, próżno szukać utworów, płyt czy projektów Justyny Steczkowskiej, które na dłużej zagościłyby w naszej pamięci. Zatem w dalszym ciągu wśród największych przebojów artystki wymienia się piosenki starsze: Dziewczyna Szamana, Oko za Oko czy Za Karę. Steczkowska w naturalny sposób przejmie zatem schedę po Kayah, która poszukiwała i jednocześnie przyciągała do siebie zjawiskowo śpiewające kobiety.

Kolejna kobieta w jury to Patrycja Markowska. Mimo iż pokaźną dyskografią, a także wieloma przebojami zapracowała na status gwiazdy, nie sposób nie wspomnieć o niej jako o córce słynnego ojca, wokalisty zespołu Perfect, Grzegorza Markowskiego. Patrycja Markowska wydała pierwszą solową płytę w 2001 roku i aż do dziś umieściła na listach przebojów sporo utworów: Opętanie, Drogi Kolego, Deszcz czy Świat się pomylił, z którym to utworem wygrała konkurs premier w na 44 KFPP w Opolu w 2007 roku. W marcu lub kwietniu 2013 roku powinien ukazać się nowy album artystki. Jeśli wierzyć informacjom tabloidów, artystka by dołączyć do kręgu jurorskiego zgodziła się podobno na dwukrotne obniżenie swojej gaży. W drugiej edycji The Voice of Poland zarobi ok. 5. tys. złotych za odcinek.

Stawkę jurorską zamykają Tomson i Baron, rzec by można najmniej utytułowani jurorzy drugiej edycji show TVP2. Panowie udzielają się oczywiście w hip-hopowo, soulowo - rockowym Afromental, gdzie obok Wojtka Łozo Łozowskiego, stanowią siłę kompozytorsko-wykonawczą kapeli. Afromental doczekał się również kilku przebojów, m.in. Pray for Love, Radio Song czy ostatnio Rock & Rollin' Love, niemniej trudno ustawiać Afromentali w ekstraklasie polskich zespołów. W 2012 roku panowie Tomson i Baron wzięli udział w programie TVP2, Bitwa na Głosy, odpadając w 5. odcinku. Przypuszczalnie, artyści zawłaszczą poletko poprzedniego jurora, Andrzeja Piasecznego, kierując się w stronę śpiewania soulowo-popowego. Według informacji tabloidów, gaża panów oscyluje standardowo, wokół 5. tys. złotych.

Nowe show poprowadzą wokalistka Marika, prezenter Tomasz Kamel i znany z serialu Rodzinka.pl - Maciek Musiał.

Premierowy odcinek nowej edycji The Voice of Poland obejrzymy 2 marca 2013 roku na antenie TVP2.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 16.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...