szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Beyonce zaśpiewała hymn z playbacku podczas zaprzysiężenia Baracka Obamy na prezydenta

Wielka diva Beyonce zaśpiewała z playbacku! Dlaczego?

Wykonanie amerykańskiego hymnu przez Beyonce podczas zaprzysiężenia Baracka Obamy na prezydenta obiło się większym echem niż przemowa głowy kraju. Niestety, według informacji brytyjskiego The Times i amerykańskiego Washingtonian, piosenkarka zaśpiewała The Star Spangled Banner z playbacku. Amerykanie, którzy uczestniczyli w uroczystości czują się oszukani, fani artystki - zawiedzeni.

Tagi: barack obama zaprzysiezenie, BEYONCE, BEYONCE film, Beyonce film dokumentalny, beyonce hymn, beyonce obama zaprzysiezenie, beyonce playback, beyonce skandal, beyonce super bowl, beyonce zdjęcia

Wielka diva Beyonce zaśpiewała z playbacku! Dlaczego?

fot: BULLS

Beyonce zaśpiewała z playbacku podczas uroczystości zaprzysiężenia Baracka Obamy na prezydenta - ta wiadomość zelektryzowała dzisiaj Amerykę i fanów wokalistki na całym świecie. Informacja trafiła do mediów dzięki niedyskrecji jednego z członków Marine Corp - zespołu, który towarzyszył Beyonce na scenie.

Czy jednak artystka rzeczywiście chciała ukryć ten fakt? W dniu występu piosenkarka zamieściła na Twitterze zdjęcie, na którym widać jak nagrywa hymn w studiu w towarzystwie Marine Corps:

Beyonce w studiu nagraniowym z zespołem Marine Corps

Pojawiają się jednak spekulacje, że The Star Spangled Banner został przygotowany jedynie na wyjątkowe, trudne do przewidzenia okoliczności, a wokalistka zdeklarowała się zaśpiewać na żywo. Jednak tuż przed występem zmieniła zdanie. Czyżby divę po prostu zjadła trema? Po latach obecności Beyonce na rynku muzycznym oraz ilości występów na żywo wydaje się to wątpliwym założeniem, jednak śpiewanie dla samego prezydenta może okazać się nie lada wyzwaniem dla każdej artystki. Wystarczy przypomnieć pijany występ Marilyn Monroe na urodzinach Johny'ego Kennedy'ego w 1962 roku czy najsławniejsze do tej pory wykonanie polskiego hymnu narodowego przez Edytę Górniak. Istnieje także prawdopodobieństwo, iż wokalistka nie chciała ryzykować występu w niesprzyjających dla głosu warunkach atmosferycznych tuż przed ogromnym show jaki ma mieć miejsce 3 lutego podczas Super Bowl 2013.

Posłuchaj hymnu Stanów Zjednoczonych w wykonaniu Beyonce:

 Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 23.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.