szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
HONORATA HONEY SKARBEK: wywiad dla Glamki.pl

WYWIAD WIDEO: Honorata Honey Skarbek o nowym klipie, znajomości z Zombie Boyem i przyjaźni między blogerkami modowymi

Honorata Honey Skarbek, jedna z najchętniej czytanych blogerek modowych i równie popularna piosenkarka, zdradza kulisy realizacji teledysku Lalalove, opowiada o przyjaźni z Jessicą Mercedes i Panią Ekscelencją oraz... zaprasza na sylwestra 2012 w swoim towarzystwie. A to wszystko w wywiadzie dla serwisu Glamki.pl

Tagi: Honey, honey blog, honey lalalove, honey wywiad, honorata honey skarbek, Honorata Skarbek, honorata skarbek blog, honorata skarbek lalalove, honorata skarbek sabotaż, honorata skarbek stylizacje, honorata skarbek wywiad, lalalove, zombie boy

WYWIAD WIDEO: Honorata Honey Skarbek o nowym klipie, znajomości z Zombie Boy'em i przyjaźni między blogerkami modowymi

fot: Facebook - Oficjalny Fanpage Honoraty Skarbek

Honorata Skarbek jest prawdziwym internetowym fenomenem. Na Facebooku jej fanpage polubiło już prawie 100 tysięcy osób, tyle samo fanów śledzi jej profil na Twitterze. Każda stylizacja Honey - czy to blogowa, czy "z salonów" jest gorąco komentowana przez internautów.

Premiera nowego klipu Lalalove, który 14 grudnia 2012 roku wokalistka zamieściła na swoim profilu na Facebooku, okazała się niesamowitym sukcesem. W ciągu dwóch dni teledysk obejrzało ponad milion osób!

Kariera wokalistki zaczęła się w 2009 roku wraz z zajęciem trzeciego miejsca w konkursie Motorolastar, w którym jej występ docenili członkowie The Black Eyed Peas - FergieWycleaf Jean. Potem było jeszcze lepiej! Honey zdobyła nagrodę internautów na festiwalu TOPtrendy 2011 w Sopocie, a także nagrodę VIVAComet 2012 w kategorii Debiut roku i wiele innych wyróżnień.

Muzyczne marzenie? Marzę o tym, żebym została nominowana do MTV Europe Music Awards z Polski - wyjawiła nam swoje urodzinowe życzenie Honey.

Posłuchaj, o czym jeszcze opowiedziała nam Honorata Honey Skarbek!

Zobacz teledysk Lalalove promujący nową płytę Honey Million


Autor: monroe

Zdjęcia: Facebook - Oficjalny Fanpage Honoraty Skarbek

Publikacja: 22.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również