szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
X factor nowa edycja

X Factor! Nowa edycja startuje już 23 lutego 2013 o 20:00 w TVN

X Factor startuje 23 lutego 2013. Nowi uczestnicy, nowe emocje, nowa prowadząca, to samo ostre jury. Zobaczcie, czego możecie spodziewać się po najpopularniejszym programie muzycznym w Polsce!

Tagi: czesław mozil, czesław śpiewa, kiedy leci x factor, kuba wojewódzki, nowa ramówka tvn, patricia kazadi, programy muzyczne, tatiana okupnik, tvn, x factor, x factor 2013

X Factor! Nowa edycja startuje już 23 lutego 2013 o 20:00 W TVN

Sławne X Factor w pełnym składzie: Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik, Czesław Mozil. Foto: WBF

X Factor to jeden z najpopularniejszych programów muzycznym w Polsce. W trzeciej edycji programu zobaczycie dużo zmian, ale i wiele znanych i lubianych twarzy. Nową prowadzącą X Factora została, gwiazda TVN-u, Patricia Kazadi. Patricia swoim pozytywnym nastawieniem może wprowadzić dużo młodzieżowej energii do programu. Może też być mocnym oparciem dla uczestników, ponieważ sama przygotowuje się do nagrania kolejnej płyty.

Na jurorskich krzesłach bez zmian. Uczestników i tym razem surowo oceniać będą: Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil i Tatiana Okupnik. Wielogodzinne castingi jurorzy mają już za sobą i jak sami podkreślają w trzeciej edycji programu będzie bardzo wysoki poziom! Przypomnijmy, że drugą edycję X Factor wygrał Dawid Podsiadło ,a pierwszą Gienek Loska. Nagroda główna w programie i tym razem wynosi 100 000 tys. złotych. Zwycięzca X Factora otrzyma również kontrakt na nagranie własnej płyty. Jest o co walczyć!

X Factor w trzeciej edycji na pewno dostarczy dużo emocji. Postara się o to charyzmatyczne jury i utalentowani uczestnicy. Nie przegapcie pierwszego odcinka programu!

X Factor 3, odc. 1 w sobotę 23 lutego 2013 o 20:00 w TVN.


Autor: natalia kovacs

Publikacja: 11.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Kto zaprezentował się najlepiej?
TVN
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. ...

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN pojawiło się  grono gwiazd! Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek, Agnieszki Dygant czy Agnieszki Szulim, które występują w kolejnych sezonach swoich programów i seriali. Obok stałej kadry TVN ...

Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe programy zobaczymy na antenie TVN?
TVN
Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe ...

Jest już wiosenna ramówka TVN 2014! Stacja szykuje sporo nowości, zarówno jeśli chodzi o programy rozrywkowe jak i seriale. Sprawdź, jakie nowe programy pojawia się wiosną na antenie TVN.