szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Magda Gessler w 20 m2 Łukasza - relacja z odcinka

20 m2 Łukasza 27.04.2013. Magda Gessler w talk-show Łukasza Jakóbiaka!

Magda Gessler w 20 m2 Łukasza Jakóbiaka. W sobotę, 27 kwietnia 2013, najsłynniejsza polska restauratorka opowiedziała w programie m.in. o kulisach swojego sukcesu, życiu rodzinnym i byłej miłości Piotrze Adamczyku. Zdradziła także, gdzie chciałaby założyć cukiernię oraz skrytykowała swoją byłą przyjaciółkę Martę Grycan! Zobacz relację z 49. odcinka 20 m2 Łukasza Jakóbiaka z Magdą Gessler.

Tagi: 20 m lukasza magda gessler, 20 m łukasza 27 kwietnia 2013, 20 m łukasza magda gessler, 20 m łukasza odcinek 49, 20 m łukasza you tube, 20 m2 Łukasza, 20 m2 łukasza magda gessler, 20m2 łukasza

MAGDA GESSLER w 20 M2 ŁUKASZA! Odcinek z Gessler już 27.04.2013

Magda Gessler w 20 m2 Łukasza w sobotę, 27. kwietnia 2013

fot: Facebook

Magda Gessler była gościem talk-show 20 m2 Łukasza. Słynna restauratorka i szefowa Kuchennych Rewolucji zgodziła się na szczery wywiad, w którym opowiedziała m.in. o swoich relacjach z byłą miłością Piotrem Adamczykiem, rodzinie, dzieciach oraz  jak doszło do pechowego zdarzenia, kiedy przedawkowała lek uspokajający.

Jak Magda Gessler radziła sobie w szkole?

W programie sporo dowiedzieliśmy się o szczegółach z dzieciństwa Magdy Gessler i jej relacjach z rodzicami. Na pytanie czy ma pretensje do swoich rodziców odpowiedziała tak: Tak, oczywiście. Za to, że bez przerwy mnie oceniali i że mówili, że jestem głupią blondynką mniej więcej co 5 minut.

Łukaszowi Jakóbiakowi udało się dowiedzieć, jak Magda Gessler radziła sobie w szkole. - Były straszne problemy - przyznała restauratorka. - Miałam swoje ukochane przedmioty, ale na lekcji angielskiego strasznie nie lubiłam nauczycielki, nazywała się krwawa Zdzicha i starałam się zdać angielski, a ja strasznie się bałam. No i wypiłam z 3 butelki neospasminy. Miałam 16 lat. Przyjechała karetka pogotowia, było mi zajebiście.

Magda Gessler szczerze o swoim ex, Piotrze Adamczyku

W końcu poznaliśmy opinię Magdy Gessler o restauracjach innych znanych osób, m.in. Borysa Szyca i swojego ex, Piotra Adamczyka. - U Szyca nie byłam. Ale chciałabym, bo ja go bardzo lubię - powiedziała. Na pytanie o wizytę u Adamczyka restauratorka najpierw nieśmiało się uśmiechnęła, po czym odpowiedziała wymijająco: On jest tak delikatnym człowiekiem, że nie wolno burzyć jego spokoju. Coś chyba po tej roli papieża mu zostało w środku, bo nie miał poczucia humoru.

Na pytanie, dlaczego już nie utrzymuje kontaktu z Piotrem Adamczykiem, odparła: Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Przyjaźnił się bardzo i byliśmy blisko, było bardzo fajnie, ale Piotr może jest zbyt mieszczański, żeby zrozumieć taką osobę jak ja. Następnie opowiedziała o przyjaźni Piotra Adamczyka z jej byłym narzeczonym, którego, jak twierdzi, Adamczyk szczerze nienawidził. - Później robił z nim interesy. To bardzo dziwne - skomentowała.

Łukasz Jakóbiak: Mijacie się łukiem? Mówicie sobie dzień dobry czy nie?

Magda Gessler: Udajemy, że mówimy sobie dzień dobry (śmiech).

Za ile Magda Gessler chodzi na imprezy?

Łukasz Jakóbiak zapytał Magdę Gessler, czy otrzymała kiedyś propozycję przyjścia na event za pieniądze. Restauratorka przyznała, że zdarzało się tak.

Łukasz Jakóbiak: Doda mówi, że gwiazdy przychodzą za 10 tysięcy.

Magda Gessler: Kłamie.

ŁJ: Za mniej?

MG: Za więcej! Od 10 tysięcy wzwyż.

Czy Magda Gessler wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

Na to pytanie restauratorka odparła ze śmiechem: Nie! Do tej pory gwiazda Kuchenny Rewolucji odmawiała już dwa razy i raczej nie zanosi się, by pokazała się na parkiecie.

Całą rozmowę Łukasza Jakóbiaka i Magdy Gessler obejrzysz na kanale 20 m2 Łukasza w serwisie You Tube.
 

 
Autor: JW

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 28.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły wyjątkowego spotkania!
Łukasz Jakóbiak i Lady Gaga: szczegóły ...

Dla Łukasz Jakóbiaka nie ma rzeczy niemożliwych! Spotkanie z Lady Gagą twórca programu 20 m2 Łukasza potraktował jako wyzwanie i oczywiście dopiął swojego celu! Poznaj szczegóły niezwykłego spotkania Łukasza Jakóbiaka i Lady ...