szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Agnieszka Szulim szczerze u Jakóbiaka o narkotych w showbiznesie

20M2 ŁUKASZA: Agnieszka Szulim o narkotykach i obrażaniu się w showbiznesie

Agnieszka Szulim w 20m2 Łukasza! Szulim opowiada szczerze o narkotykach w polskim show biznesie i tajemnicach, jakie skrywa showbiz. Agnieszka Szulim mówi również o królowej focha - Katarzynie Zielińskiej.

Tagi: 20m2 łukasza, 20m2 łukasza agnieszka szulim, agnieszka szulim, agnieszka szulim kasia zielińska, agnieszka szulim łukasz jakóbiak, agnieszka szulim narkotyki

20M2 ŁUKASZA: Agnieszka Szulim o narkotykach i obrażaniu się w showbiznesie

Agnieszka Szulim była gościem Łukasza Jakóbiaka

Już 9 listopada 2013, gościem Łukasza Jakóbiaka w 20m2 Łukasza będzie Agnieszka Szulim. Znana prezenterka telewizyjna zdradzi kilka tajemnic polskiego showbiznesu oraz opowie o wszechobecnych fochach gwiazd.

Zobacz też: GLAM AWARDS 2013. Łukasz Jakóbiak z NAGRODĄ SPECJALNĄ [wideo] >>>

Agnieszka Szulim wyjawiłam, że polski showbiznes jest pełen tajemnic. Jak sama twierdzi, wszyscy wiedzą niektóre rzeczy, ale nikt nie mówi o tym głośno.  Są to tematy tabu, którymi nie należy się chwalić. Prowadząca Na Językach, przyznała, że niektóre gwiazdy nie mają dystansu do siebie. Jako przykład podaje Katarzynę Zielińską. - Myślę, że Kasia Zielińska pokazała to u nas, po tym jak fotoreporterzy powiedzieli, że jest królową focha. I fotoreporter, który to powiedział o mało nie stracił pracy w agencji. - wyznała dziennikarka.

Zobacz też: ŁUKASZ JAKÓBIAK metamorfozy. Zobacz, jak się zmienił Łukasz Jakóbiak! >>>

O samych narkotykach Szulim mówi niewiele. - Narkotyki są obecne tak samo w showbiznesie, jak nie w showbiznesie - podsumowuje prezenterka.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze wyjawiła Agnieszka Szulim Łukaszowi Jakóbiakowi, koniecznie obejrzyjcie nowy odcinek 20m2 Łukasza, już 9 listopada 2013 o godzinie 20.

Autor: kobi

Publikacja: 07.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
HIT! Mariolka z Paranienormalnych jak Natasza Urbańska!
HIT! Mariolka z Paranienormalnych jak Natasza ...

U Łukasza Jakóbiaka pojawił się nietypowy gość! Grupa Paranienormalni postanowiła sparodiować klip Nataszy Urbańskiej. Mariolka rolowała jak prawdziwa profesjonalistka w łazience Jakóbiaka. Zobacz performance Mariolki w 20m2 Łukasza.